У трьох громадах Миколаївської області відкрили поліцейські станції

У трьох громадах Миколаївської області відкрили поліцейські станції

Автор: Ян Ярчук 20 Май 2024 11:55

Як повідомили у Головному управлінні Національній поліції в Миколаївській області, відкриття поліцейських станцій відбулося у межах реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади», спрямованого на підвищення рівня публічної безпеки, порядку, протидії злочинності та довіри населення.

Зазначимо, що поліцейський офіцер громади – це одна з реформ Національної поліції. Метою є забезпечення кожної територіальної громади офіцером, який і працюватиме, і житиме там.

«Новостворені поліцейські станції стануть місцем роботи поліцейських офіцерів громад, які будуть повноправними представниками громад, постійно підтримуватимуть контакт із місцевими мешканцями та владою, звітуватимуть перед ними про свою роботу, а місцеві жителі зможуть ще оперативніше отримувати необхідну допомогу у вирішенні питань, які входять до компетенції правоохоронців», – прокоментували у Нацполіції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Одесі та Ізмаїлі посилюють контроль за правопорядком на дорогах

Повідомляється, що поліцейські офіцери вже розпочали виконання службових обов’язків. Правоохоронці працюватимуть 24/7, забезпечуючи правопорядок у своїх громадах і дбаючи про безпеку жителів.

Крім того, задля оперативного реагування на правопорушення і звернення громадян, а також надання кваліфікованої допомоги поліцейським надано службові автомобілі Renault Duster. У Нацполіції зазначають, що транспорт був придбаний за кошти субвенцій, виділених громадами.

Фото: Головне управління Національної поліції у Миколаївській області 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів