У селах Херсонщини відновлюють газопостачання, а лікарні отримали генератори

У селах Херсонщини відновлюють газопостачання, а лікарні отримали генератори

Автор: Євген Веселов 20 Ноября 2022 15:35

Голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич на своєму телеграм-каналі повідомляє, що відремонтовано газорозподільні станції у Білозерці та Станіславі. Понад 6300 абонентів в 13 населених пунктах тепер мають газопостачання, також із газом й Білозерська лікарня. У Великій Олександрівці газопостачання відновлено ще для 60 абонентів, загалом в селищі газ мають 626 абонентів.


Також він інформує про те, що періодичне централізоване водопостачання відновлено у 5 населених пунктах Херсонського району: Інгулець, Токарівка, Іванівка, Лиманець та Чорнобаївка.


Продовжується забезпечення медичних закладів міста паливними генераторами. Зазначається, що два генератори потужністю 15 кВт доставили до обласного госпіталю ветеранів війни, один потужністю 150 кВт — до обласного закладу з надання психіатричної допомоги, ще один потужністю 50 кВт – до Херсонської міської клінічної лікарні ім. О.С. Лучанського.

Окрім цього, херсонська обласна інфекційна лікарня отримала 13 палетів медикаментів від Тернопільської ОВА.
Щодо мобільного зв’язку, то а Херсонщині операторами мобільного зв’язку відновили роботу 5 базових станцій: 4 – у Херсоні, 1 – у Чорнобаївці. Нині в області відновлено 52 базові та 3 пересувні станції мобільного зв’язку.
До речі, Херсон такі зустрів перший потяг з 24-го лютого. До міста прибули 200 пасажирів, які купили “квитки до перемоги”. Також прибув й поштовий вагон від «Укрпошти» - таким чином жителям доставили посилки, пресу та продукти харчування.


У цьому ж потязі до Херсона приїхала команда міністрів та депутатів Верховної Ради України, зокрема Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, міністр з питань реінтеграції Ірина Верещук.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів