У рашистів провал примусової паспортизації жителів тимчасово окупованої частини Херсонщини

У рашистів провал примусової паспортизації жителів тимчасово окупованої частини Херсонщини

Автор: Іван Підлісний 29 Сентября 2023 16:25

Не всі жителі, які залишилися на окупованій частині Херсонської області, виявляють бажання отримувати російські паспорти та ставати громадянами держави-агресора.

Як повідомляє Центр національного спротиву, окупаційні органи влади на ТОТ провалили плани паспортизації, які їм поставили у кремлі. 

Щоб збільшити кількість власників "аусвайсів" рашисти вдаються до різних методів тиску на населення. Зокрема, відмовляють в отриманні медичної допомоги, соцвиплат, пенсій та навіть гуманітарної допомоги. На цей раз, як пише ЦНС, окупанти намагалися підкупити українців на загарбаній території продуктовими наборами. 

"Цього разу ворог провів рейд селами Херсонщини для роздачі паспортів. Селянам видавали продуктові набори, але лише за умови наявності червоної макулатури", - зазначили в Центрі нацспротиву. 

Водночас власників українських паспортів намагалися змусити написати заяву на отримання російського "документу". Окремим питанням від рашистів була причина не отримання рашистського паспорту. А чоловікам в той же час вручали повістки до "військкоматів", де вони мають стати на облік армії ворона. 

Варто нагадати, що кремлівська верхівка вже оголосила про призов жителів тимчасово окупованих територій України на строкову службу в російську армію. І це попри публічні спростувальні заяви. Зокрема, володимир сальдо заявив про те, що жителів окупованої частини Херсонщини не будуть призивати на строкову службу в російській армії. Але вже є офіційний наказ, а окупаційні військкомати лише посилюють свою роботу в населених пунктах, які поки підконтрольні рашистам. 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів