У посадках і полях Херсонщини на ворога полюють морські піхотинці

У посадках і полях Херсонщини на ворога полюють морські піхотинці

Автор: Анастасія Богач, Дмитро Завтонов, armyinform.com.ua 01 Сентября 2022 10:00

«Ситуація напружена, але контрольована, чи не так зазвичай кажуть? — усміхаючись говорить командир підрозділу Олександр. — Так, ворог постійно веде артобстріли та застосовує авіацію, проводить аеророзвідку й намагається проводити наступальні дії. Проте дії ворога безуспішні, і знаєте чому? Бо для морпіха найкраща робота у світі — вбивати ворога. Днями їхня ДРГ приходила, тепер уже… не ходять».

З початком вторгнення морські піхотинці окремого розвідувального батальйону одними з перших прийняли бій з руснею, пише АрміяInform. На рахунку захисників багато знищеної техніки ворога, БТРів, танків, «Тигрів».

«У перші місяці війни на Миколаївському напрямку було й таке, що за лічені хвилини знищили чотири гелікоптери, один з кулемета, а три — з ПЗРК. Багато трофеїв, деякі з них уже воюють за нас. Можна сказати, що поступово ми вже воюємо проти русні на їхній же техніці. А кількість «задвохсочених тарганів» ніхто в нас і не рахує», — додав Олександр.

Командир підрозділу Олександр

Нині морські піхотинці проводять підготовку та планування наступних дій, постійно відпрацьовують навички. Певна частина в підрозділі сьогодні — це мобілізовані хлопці, які раніше служили, мали досвід ведення бойових дій.

«Морська піхота — і в морі, і в небі, і на землі. Ні кроку назад. Ворог знає, що ми проти них стоїмо, неодноразово вже «відчував» це. Так що, русня, морська піхота тут, і ви знаєте, що ми з вами зробимо», — додав морпіх з позивним Стетхем.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів