У Новій Каховці партизани підірвали авто з окупантами. Хто наступний?
Фото ілюстративне

У Новій Каховці партизани підірвали авто з окупантами. Хто наступний?

Автор: Марина Поліщук 14 Февр. 2023 15:00

На лівобережній частині Херсонської області, що перебуває під окупацією російських загарбників, активісти українського підпілля продовжують спротив ворогам. Нещодавно в Новій Каховці партизани підірвали автомобіль з чотирма окупантами. Про це повідомили в Центрі національного спротиву.

«Партизани продовжують чинити спротив окупантам на тимчасово окупованих територіях. Зокрема в Новій Каховці учасники партизанського руху "Атеш" підірвали автомобіль, в якому перебували військовослужбовці РФ та представники спецслужб. Як наслідок, двоє окупантів загинули, ще двоє у важкому стані», - йдеться в повідомленні.

Самі ж учасники руху «Атеш» сповістили на своєму телеграм-каналі, що підрив авто з окупантами був здійснений ще 10 лютого. І лише після того, як його виконавці опинилися поза межами досяжності для російських силовиків, про підрив було повідомлено публічно.

«Наші люди вже в безпеці, тому можемо розповісти. Нова Каховка. 10 лютого о 10:25, Дніпровський проспект, біля відділення поліції було успішно підірвано автомобіль із чотирма злочинцями: двоє військовослужбовців та двоє співробітників спецслужб. У результаті диверсії двох пасажирів успішно ліквідовано, ще двоє у важкому стані в госпіталі», - зазначено в повідомленні.

До речі, на каналі «Атеш» регулярно публікуються сповіщення про кількість знищених окупантів учасниками руху. Ось, до прикладу, повідомлення від 10 лютого:

«Мінус 3 солдата ВС РФ. Мелітополь. АТЕШ працює».

Крім того, партизани публікують і прізвища затятих російських окупантів та їхніх поплічників з-поміж колаборантів, яким радять «приготуватися», адже полювання на них триває. Так от, прізвище головного зрадника Херсонщини гауляйтера Володимира Сальдо теж серед них зазначене.  

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів