У мікрорайоні Корабел відкрили відділення поліції (відео)

У мікрорайоні Корабел відкрили відділення поліції (відео)

Автор: Євген Веселов 11 Февр. 2023 12:00

Жителі Херсона, чиї квартири, будинки та інша нерухомість знаходяться в мікрорайоні Корабел, постійно зазначали, що їх власність під загрозою. Причому не тільки через постійні обстріли з лівого берега, а ще й через те, що в мікрорайон не охоче навідувалися правоохоронці, щоб патрулювати вулиці, які своєю вотчиною стали вважати місцеві мародери.

На жаль, зростання рівня злочинності напряму пов’язане з воєнними діями та жахливою економічною ситуацією в громаді, коли в людей немає роботи, а інколи вже й житла. Непоодинокими стали повідомлення про викрадення телефонних кабелів, пограбування покинутих будинків. Саме незахищеність майна – одна з причин, чому люди відмовлялися покидати особливо небезпечні райони – Острів, Нафтогавань.

Корабел – дійсно один із найнебезпечніших мікрорайонів Херсона, адже ворог обстрілює його з особливою жорстокістю. Патрулювання та взагалі будь-яка робота там – це перебування в прямому сенсі на лінії фронту. Так працюють комунальники, рятувальники, поліцейські, медики, волонтери, соціальні працівники, ремонтні бригади...

Як ідеться в повідомленні Херсонської ОВА, правоохоронці фіксують в цьому мікрорайоні чи не найбільше воєнних злочинів армії РФ: загибель і травмування мирних людей, руйнування об’єктів критичної інфраструктури, пошкодження домівок, шкіл, дитсадків та інших цивільних обʼєктів. І всі такі факти потребують фіксації.

Через те в мікрорайоні Корабел, попри небезпеку, вирішили відкрити поліцейську станцію.

«Частина населення евакуювалася до більш безпечних місць, але чимало залишилися вдома. Аби допомогти цим людям, відкрили поліцейську станцію. Крім документування воєнних злочинів, працівники поліції розкривають крадіжки, пограбування та інші кримінальні правопорушення, патрулюють територію для забезпечення правопорядку, проводять прийом громадян та слідчі дії», - йдеться в інформації ХОВА.

Нагадаємо, також у мікрорайоні Корабел на базі одного з закладів освіти працює Пункт незламності, де можна отримати гуманітарну допомогу. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів