У мікрорайоні «Корабел» опалення не буде

У мікрорайоні «Корабел» опалення не буде

Автор: Євген Веселов 13 Декабря 2022 13:30

13 грудня Херсонська міська військова адміністрація повідомила, що з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації через суттєві пошкодження теплової мережі ухвалено рішення про зупинку роботи котельні в мікрорайоні "Корабел".

«У зв'язку з підвищеною небезпекою та загрозою для життя і здоров'я, призупиненням надання послуги з теплопостачання наполегливо рекомендуємо жителям мікрорайона "Корабел" виїхати в безпечні місця».

Тим часом, люди у мікрорайоні розгублені, бо кожного дня прильоти, виїхати не у всіх є можливість. З кожним днем колись квітучий мікрорайон «Корабел» все більше нагадує район-привид.

«Вже злили воду з системи опалення, працівники, які це робили, сказали, що опалення не буде. У нашому будинку вчора був черговий прильот, повибивало вікна, винесло усю фанеру, якою ми закривали вікна у під’їздах, на одному з поверхів загальний балкон зруйновано. Люди трясуться від страху та холоду. У будинку залишилися лише літні люди, менше, ніж у третині квартир хтось проживає. Добре хоч, що поки є світло та газ», - розповідає жителька мікрорайону «Корабел» та додає, що ходять чутки, що й поліклініку на Острові закриють.

У групі у Фейсбук «Острів – Херсон» 13 грудня була опублікована наступна інформація:

«ЩОДО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ОСТРОВУ!
Доброго ранку Островитянам!
В доповнення до свого вчорашнього посту щодо відсутності опалення в мікрорайоні "Корабел" та видачі мешканцям, які залишаються проживати на Острові, обігрівачів, мною було зібрано певну інформацію щодо цієї ситуації. У зв'язку з чим, повідомляю вам про наступне.

Для отримання обігрівача (з розрахунку 1 обігрівач - 1 квартира), у випадку, якщо у вас відсутній голова ОСББ(!), вам необхідно обрати відповідальну особу (будь-кого з мешканців будинку), який складе список осіб по своєму будинку, що лишилися проживати у ньому. Список, зокрема, повинен мати наступну інформацію:

- повна та точна назва вулиці, номер будинку;
- номер квартири, ПІБ мешканця, його ідентифікаційний код, контактний телефон, особистий підпис;
- ПІБ особи, відповідальної за складення списку та отримання обігрівачів, його контактний телефон та особистий підпис.

УВАГА! Список складається у паперовому вигляді у довільній формі із зазначенням вказаної інформації. Після(!) складення списку відповідальна особа передає їх представнику Корабельної районної у м. Херсоні ради - Кравченко Юрію Павловичу (тел.: 0502232767).

P.S. Велике прохання: до складення списків, а також з питаннями: а чи можна без списків; а в нас ніхто списки складати не хоче; а в нас те; а в нас це... Кравченка Ю.П. не турбувати, дзвінками не задовбувати!»

Прикро, що про можливість отримати обігрівачі та взагалі про те, що не буде опалення у цілому мікрорайоні, люди дізнаються від місцевих активістів, а не від влади. Через таке ставлення все більш сумнівними виглядають заклики виїхати та запевнення, що людям допоможуть.

12 грудня російські окупанти 57 разів обстріляли територію Херсонщини. Під масованим ворожим вогнем вкотре опинилися житлові квартали Херсона. Загарбники поцілили в школу, стадіон, медзаклади, лінії електропередач, інфраструктурний обʼєкт, приватні та багатоквартирні будинки.

На жаль, є жертви серед цивільного населення. російські окупанти вбили 3 людей, ще 15 жителів області отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів