У Миколаївській області процвітає незаконний видобуток піску

У Миколаївській області процвітає незаконний видобуток піску

Автор: Ян Ярчук 18 Май 2024 15:30

Про це пишуть у Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу.

Державні інспектори виявили випадки забору піску громадянами, які не мали спеціального дозволу на користування надрами. Такі випадки були зафіксовані двічі: 10 травня та 11 травня.

«Через порушення Кодексу України «Про надра» обох громадян притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 47 КУпАП, вони сплатять до бюджету місцевої громади по 1 700 гривень штрафу», — йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що незаконних видобувачів піску затримують систематично, про це постійно повідомляє Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу на своїх ресурсах.

У середині квітня у стихійному кар’єрі біля села Старогорожене Баштанського району держінспектори також впіймали порушника. На той час він вже встиг завантажити в кузов транспортного засобу близько 1 кубічного метра піску.

Та, мало того, на початку травня у тому ж Баштанському районі було виявлено незаконний кар’єр. Як повідомили у Держінспекції, за попередніми розрахунками незаконно добуто близько 5 000 кубічних метрів гравійно-піщаної сировини. За цим фактом проводиться досудове розслідування.

Фото: Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу / телеграм

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів