«У мене відчуття, що росіяни готуються бити по Херсону» – Кім
Фотоколаж: 24tv.ua

«У мене відчуття, що росіяни готуються бити по Херсону» – Кім

Автор: Євген Веселов 19 Октября 2022 13:30

Гауляйтер Херсонщини Володимир Сальдо 18 жовтня відкрито заявив про «евакуацію» цивільного населення з так званих Бериславського, Білозерського, Снігурівського та Олександрівського муніципалітетів на лівий берег Дніпра. 19 жовтня він озвучив, що на 7 діб закривається в’їзд на правобережну частину Херсонщини, начебто, щоб зберегти мирне населення.

Напередодні новопризначений командувач угруповання російських окупантів в Україні генерал Сєргєй Суровікін розповів про складну ситуацію на фронті та можливе «ухвалення непростих рішень».

Ідеться зокрема про Херсонський напрямок, де, за його словами, склалася непроста ситуація і є певні дані про можливість застосування Україною заборонених методів війни в районі Херсона. Зокрема, він зазначив про нібито підготовку масованого ракетного удару по греблі Каховської ГЕС та по місту «без розбору цілей».

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім вважає, що росіяни просто готують банальну провокацію – планують бити по Херсону. Таку думку він висловив у своєму телеграм-каналі:

«Розсилають повідомлення "евакуюйтеся, будуть ЗСУ обстрілювати Херсон". Знаючи російську тактику, і що вони копають укріплення в районі Чаплинки під ствольну артилерію… у мене відчуття, що росіяни готуються бити по Херсону. На жаль», – зазначив Віталій Кім.

Голова ОВА зазначив, що окупанти вмикають масове ІПСО, і закликав не вірити в нісенітниці та пропаганду загарбників.

Інформацію про посилення угрупувань росіян на лівому березі підтверджують і місцеві жителі окупованої Херсонщини. Наприклад, у громаді Асканія-Нова до останнього часу майже не було російських військових. Проте зараз їх чисельність значно зросла, дійсно йде завезення, встановлення та маскування техніки.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів