У Мелітополі окупаційна адміністрація почала змінювати назви вулиць

У Мелітополі окупаційна адміністрація почала змінювати назви вулиць
Автор: Євген Веселов 31 Янв. 2023 11:47

Зрозуміло, що викорінюються усі українські назви, замість них повертають радянські, і це хоча б можна якось пояснити. Але разом з тим перейменовувати вирішили нейтрально названі вулиці, та навіть вулиці названі на честь радянських діячів. Про це пише на своїй сторінці у Фейсбук журналіст Денис Казанський:

«Наприклад, провулки академіка Корольова вирішили перейменувати на честь Куйбишева (хто це блять взагалі?). Так, той самий Корольов - вчений світового масштабу, який Гагаріна в космос відправляв, теж чимось не догодив гауляйтерам Мелітополя. Хоча у самій Росії є ціле місто, назване на його честь.

Але далі там ще крутіше. Вулицю радянського льотчика, героя Другої світової Амет-Хана Султана також перейменували. Назвали «Октябрьская». Сука, люди, які нам дорікають, що ми не шануємо пам’ять дідів, приходять в Україну і перейменовують вулицю, названу на честь героя СРСР, який збив 39 німецьких літаків. І ще нас називають нацистами… Це якийсь неможливий маразм.

А вулицю генерала Івана Петрова, який керував обороною Одеси від німецьких військ у 1941 році, перейменували на честь Менжинського. Одного з самих огидних та кривавих злочинців сталінської доби, що очолював ВЧК-ОГПУ та масово відправляв людей на смерть тільки за їхнє неправильне походження чи політичні переконання. Ну, «українські неонацисти» назвали вулицю на честь радянського генерала, який боровся з Гітлером, а російські «антифашисти» прийшли і перейменували вулицю на честь виродка. Але нацисти в Україні, не переплутайте.

І щоб ви не сумнівалися, колаборантка Галина Данильченко (Самопроголошена в.о. міського голови Мелітополя. Після того, як Данильченко проголосила себе в.о. мера, Офіс генпрокурора повідомив їй про підозру у державній зраді - прим. «Гривни») так і пише, що перейменовані вулиці, були названі на честь «украинских нацистских идеологов». Тобто для гауляйтерів Корольов, Амет Хан Султан, Іван Петров - це «нацистські ідеологі»…», - зауважує Казанський.

Приєднуйтеся до нас:

«Спротив наростає, а під гауляйтерами захиталися стільці» – у Мелітополі назріває бунт

Чому дорожчає цибуля: до війни 35 відсотків ринку забезпечувала Херсонщина

У Мелітополі окупанти почали «націоналізацію» приватних квартир

Полювання на колаборантів: у Мелітополі партизани ліквідували зрадника, у Новій Каховці – відправили до лікарні

Підрив, диверсія, маскування – партизани все активніше діють на лівобережжі