У Мелітополі не підтримують «референдум» і продовжують полювання на зрадників

У Мелітополі не підтримують «референдум» і продовжують полювання на зрадників

Автор: Євген Веселов 29 Сентября 2022 14:38

Російські пропагандистські ЗМІ вже розповсюджують брехливу інформацію про фейкові результати фейкового референдуму. На всіх загарбаних територіях нашої країни російські окупанти заявляють, що "підтримка" входження до складу росії набрала понад 97% голосів. Пишуть, мовляв, "підрахували", 100% голосів.

Так звана самопроголошена квазіреспубліка "днр": за "входження до складу росії" – 99,23% голосів, а така ж квазіреспубліка "лнр": за "входження до складу росії" – 98,42% голосів. Окупована територія Запорізької області: за "входження до складу росії" – 93,11% голосів, а окупована територія Херсонської області: за "входження до складу росії" – 87,05% голосів.

У той же час зрозуміло, що реальна підтримка жителями тимчасово окупованих територій півдня України цього циркового дійства мізерна і вкладається в межі статистичної похибки.

Так, міський голова Мелітополя Іван Федоров у своєму відеозверненні розповів про реальний стан справ щодо цього референдуму у Мелітополі:

«Перш за все, я хочу подякувати за вашу незламну позицію. Навіть під гнітом ворога ви не приймали участь у цьому фарсі та фейковому референдумі. Лише 0,5% мешканців тимчасово окупованої частини Запорізької області взяли участь у псевдореферендумі окупантів. Жодна цивілізована держава не визнає ні проведення, ні результати фейкового "голосування"».

А тим часом українські партизани не припиняють робити спроби ліквідації колоборантів, які пішли на співпрацю із російськими окупантами. 29 вересня у Мелітополі підірвали автомобіль топової зрадниці.

«Підгоріло авто місцевої топ-колаборантки Олени Шапурової. Особа, яка в мирному житті прославилась численними корупційними схемами в коледжі, знайшла своє «покликання»: очолила окупаційний «департамент освіти» й всіляко допомагала окупантам насаджувати рашистський режим «освіти». За даними очевидців зрадниця жива, проте злякалась до напівсмерті», - повідомив знов таки мер Мелітополя Іван Федоров.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів