У Мелітополі колаборантка заявилася в дитсадок на свято з озброєними окупантами

У Мелітополі колаборантка заявилася в дитсадок на свято з озброєними окупантами

Автор: https://ria-m.tv 01 Янв. 2023 09:10

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області вітати дітей приходять зі зброєю. Зокрема, у Мелітополі та інших населених пунктах пропаганда щосили зображує «мирне життя» - і це нібито мають продемонструвати новорічні ранки в дитячих закладах, пише РІА «Мелітополь».

Але практично на кожному такому дитячому «святі» присутні російські військові - у масках і часто зі зброєю. Пропаганда насильства та мілітаризму у рашистів поширюється навіть на найменших українських діток.

Приміром, на одне зі свят у дитсадок днями завітала гауляйтер Мелітополя Галина Данильченко, як завжди, у супроводі чи то охорони, чи то конвою - загону озброєних людей у масках та камуфляжі.

Мабуть, колаборантка боялася нападу з боку вихованців дитсадка чи думала, що партизани є навіть серед малюків та педпрацівників. Інакше пояснити наявність у російських військових зброї в дошкільному закладі складно. Адже колаборанти панічно бояться сил опору, що діють на тимчасово окупованих територіях.

Відзначилися місцеві зрадники візитом з військовими й до малюків у селищі Веселе в Мелітопольському районі. Тут на новорічне «свято» в дитсадок «Оленка» так само прийшли закамуфльовані окупанти в масках.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів