У кожному відділі поліції Херсонщини відкрилися «Пункти незламності»

У кожному відділі поліції Херсонщини відкрилися «Пункти незламності»

Автор: Євген Веселов 11 Декабря 2022 17:30

Через постійні обстріли російською армією Херсона та населених пунктів області відбуваються масові відключення електроенергії та водопостачання. Люди на тривалий час залишаються без світла, тепла, води та зв’язку. Тож виникла життєва необхідність у місцях, де люди могли би в будь-який час зігрітися, випити гарячі напої, зарядити телефони, щоб зателефонувати рідним та заспокоїти їх.

Аби допомогти жителям Херсонщини, у кожному відділенні поліції працівники облаштували «Пункти незламності». Вони вже розпочали свою роботу, забезпечені всім необхідним і цілодобово приймають відвідувачів. Часових обмежень немає, людина може перебувати в пункті стільки, скільки їй потрібно.

Поліція допомагає громадянам усім, чим може. Кожний пункт оснащений генераторами, обігрівачами, має доступ до мережі інтернет. У пунктах є запаси питної та технічної води, аптечки з базовими медичними препаратами для надання необхідної допомоги.

У Херсоні, окрім відділів поліції, такі пункти-намети встановлені в мікрорайоні Таврійський на проспекті 200-річчя Херсона біля магазину «33 квадратних метри» та біля Корабельного відділення поліції.

У разі відсутності електроенергії, тепла чи води в такі пункти прихистку може прийти кожен, щоб провести час у теплі, комфорті та скористатися всіма запропонованими послугами.

За інформацією поліції Херсонської області

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів