У Херсонській облраді заявили про підготовку окупантів до оголошення примусової мобілізації на лівобережжі

Росіяни готуються проводити примусову мобілізацію українців на тимчасово окупованій частині Херсонської області до лав ворожої армії. Про це в ефірі телемарафону заявив заступник голови облради Юрій Соболевський. 

За його словами, реальне оголошення окупантами мобілізації, питання часу. Соболевський зазначив, що росіяни тиснуть на людей, які досі не отримали паспорт держави-агресора. 

“Вже така ситуація, що без паспорта дуже важко вижити – неможливо отримати медичні послуги, є проблеми пересування між населеними пунктами – на фільтраційних постах, коли перевіряють документи і бачать, що немає російського паспорта. Так само сильний на чоловіків тиск, щоб вони ставали на облік у військкомати. Вони готують примусову мобілізацію, це тільки питання часу”, – заявив Соболевський. 

ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМІ: Незламні Олешки: як живе місцеве населення серед російських окупантів

Заступник голови облради додав, що гуманітарні програми окупантів на лівобережжі області не виконуються. 

“Те ж саме стосується і вугілля, і соціального хліба, і багатьох інших програм”, – додав Соболевський.

Як раніше повідомляла “Гривна”, окупаційна влада може оголосили мобілізацію на Херсонщині вже у квітні цього року. 

Нагадаємо, що проект наказу про мобілізацію на лівобережжі Херсонщини було оприлюднено в мережі у серпні минулого року. Тоді сальдо намагався спростувати цю інформацію, назвавши документ “черговим фейком” від українців. Однак вже у вересні 2023-го з’явився офіційний наказ «про проведення мобілізаційних заходів на території Херсонської області» за підписом “військового комісара” Вадима Шуригіна.

Пов'язані записи

У Херсонській МВА пояснили, чому після загибелі 7 людей не оголошували День жалоби

Після трагедії 3 червня на проспекті Текстильників у Херсоні, де внаслідок російської атаки загинули 7 людей, міська влада пояснила, чому в громаді не оголошували День жалоби та яка допомога надана…

Подробиці
Наклейки на вікнах, автопробіги, паспорти для дітей: що влаштували на окупованій Херсонщині на День Росії

На ТОТ Херсонщини 12 червня окупанти відзначали День Росії. Судячи з повідомлень окупаційної адміністрації, «святкування» складалося з традиційного набору пропагандистських заходів: російські прапори у вікнах, автопробіги, концерти, вручення паспортів дітям…

Подробиці