У Херсоні жінка народила 15-ту дитину

У Херсоні жінка народила 15-ту дитину

Автор: Євген Веселов 06 Янв. 2023 10:25

У пологовому відділенні лікарні Тропіних, яке нещодавно постраждало від потужного ворожого обстрілу, продовжуює вирувати життя, причому у неймовірних історіях.

Напередодні нового року, 31 грудня, до відділення потраила 43-річна жінка, яка народила свою… 15-ту дитину.

Гарнесенька дівчинка з'явилася на світ здоровою, незважаючи на складні умови окупації та обстрілів, в яких довгий час довелося перебувати матері разом з баготодітною родиною, що мешкає у деокупованій Знам'янці Снігурівського району Миколаївської області.

А от 2-го січня о 3 годині ночі у відділенні побачило світ ще одне "новорічне" маля. І це, навпаки, первісток у 18-річної матусі, яка мешкає у Білозерці Херсонської області, де зараз також дуже неспокійно.

Цими днями ще дві дівчинки народилися у нашому пологовому. Одне маля з'явилося на світ в ніч з 4 на 5 січня (родина з Нікольського Білозерського району), а друге - сьогодні, шляхом кесоревого розтину (батьки мешкають в Камишанах).

Зараз у відділенні готуються до пологів двоє вагітних жінок. Не здивуємось, якщо вони також народять дівчаток. Бо це, точно, до миру.

Здавалося б несумісним - звуки вибухів снарядів та гомін новонародженої дитини. Але сьогодні у Херсоні так. І наші лікарі та весь медичний персонал Тропінки - реальні герої, які залишаються на робочих місцях попри постійні обстріли, саме заради людського, живого, майбутнього, ставши оберегом для мам і малюків, а також багатьох пацієнтів.

Нехай дітки, які народилися у такий нелегкий час, будуть сильними, здоровими і щасливими, бо прийшли у цей світ всупереч біді. Життя вам, наші дорогі, - вільного та спокійного.

За інформацією лікарні імені Тропіних

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів