У Херсоні викрадають людей та грабують покинуті домівки

У Херсоні викрадають людей та грабують покинуті домівки

Автор: Євген Веселов 15 Сентября 2022 11:34

Прихід «руського міру» в колись мирний і спокійний Херсон став якимось дурним сном. Для мирних мешканців окупація супроводжується не лише насадженням російського простору через пропаганду, тотальним зубожінням населення але й, на жаль, викраденням та грабунком з боку «визволителів».

Російська окупаційна влада і зрадники з місцевих віджимають у мешканців Херсонщини бізнес. Є також намагання «націоналізувати» приватну нерухомість херсонців, які тимчасово виїхали.

Крім всього цього відбуваються й викрадення людей і пограбування житла.

Херсонська журналістка Ірина Староселець переказує деякі такі факти:

«Херсон. Розповіді з міста переповідаю.
У місті росіяни обкрадають багатоповерхівки. Про це вже писала і наша поліція.
А херсонці розповідають:
Вночі приїздять Урали до 9-поверхівок, де багато мешканців виїхали. Російські військові відкривають квартири і вивозять ВСЕ (техніку, меблі). Причому, більшість квартир відкривають ключами, хоча кілька дверей зламали.
Ще одна розповідь: вдень після 15 години з під'їзду вивели дівчину, на голові отой, знаєш, мішок для сміття, руки зв'язані назад. Ті, хто це бачив, розповідають, що дівчина, вочевидь, попросилася у туалет. Ці наволочі російські відвели її трохи в бік, зняли з неї штани, поржали, потім натягли на неї штани і закинули у машину і вивезли.
Йдеться геть про молоду дівчинку - вона звичайна херсонська дівчина, ніяка не "партизанка" і не волонтерка навіть, кажуть ті, хто її знає. Ті, хто бачив викрадення, кажуть, що відчули жах і безсилля. Беруть просто всіх.
Забрали хлопця з мішком на голові з ринку, батьки заплатили лднрівській так званій поліції викуп, торгувалися.
Історії про те, що лднрівці -"поліцейські" забирають людей під вигаданими приводами (водіїв, наприклад) і вимагають викуп - непоодинокі. Це вже такий бізнес, судячи з усього».

Херсонщина перетворилася на одну велику зону і ГУЛАГ. Таке порівняння свого часу зробив експерт Центру близькосхідних досліджень Сергій Данилов (далі – мовою оригіналу):

«Репресії на Херсонщині не припиняються, людей викрадають щодня. Також сьогодні почув розповідь, як люди в публічних місцях їх, не криючись, голосно матюкають. Це страшний сон і фільм суцільних жахів. Херсонщина зараз це великий концентраційний табір, одна велика зона і новий гулаг».

Українців викрадають та вбивають. Це сталося з ветераном АТО і батьком чотирьох дітей Назаром Кагальняком і пожежником зі Скадовська Сергієм Бойченком, якого викрали на робочому місті і потім повернули вже мертвим. Херсонці пам’ятають вбивство тероборонівців Віталія Лапчука і Дениса Миронова.

А 1 червня російські військові вдерлися на подвір’я родини Ланевичів: 52-річного Сергія та його 50-річної дружини Світлани. В результаті вони розстріляли подружжя впритул на очах переляканої матері Світлани.

Пам’ятаємо кожного вбитого російськими окупантами. Розплата прийде.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів