У Херсоні відновив роботу стаціонарний сервісний центр МВС

У Херсоні відновив роботу стаціонарний сервісний центр МВС

Автор: Марина Поліщук 30 Декабря 2022 15:45

Про відновлення роботи в Херсоні стаціонарного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ повідомляє пресслужба Головного сервісного центру МВС.

«Ще з листопада, щойно наші захисники витіснили окупантів, Херсонщину відвідав наш мобільний сервісний центр МВС. Адже тоді в місті не було ні зв’язку, ні електроенергії. І, крім послуг з відновлення втрачених чи пошкоджених документів, для мешканців міста була створена точка доступу до WI-FI супутникового інтернету Starlink. Люди масово приходили аби зарядити свої ґаджети й хоч якось зв’язатися з рідними.

Сьогодні ж ділимося з вами ще однією нашою перемогою з Херсонщини. У самому місті Херсоні запрацював наш стаціонарний сервісний центр МВС. І це вже 146-й наш заклад, який відновив роботу за час повномасштабного вторгнення росіян на територію України. Нагадаємо, до 24 лютого функціонували 162», - йдеться в повідомленні.

Приміщення сервісного центру в Херсоні не було зруйноване, але російські окупанти забрали всю техніку, вирвали «по-живому» кабелі інтернет-зв’язку, зламали всі меблі. 

Сьогодні у відновленому центрі тут надають послуги з реєстрації, перереєстрації, відновлення свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, обміну та відновлення посвідчень водія. Також тут можна отримати міжнародне посвідчення водія або зробити вибракування транспортного засобу, яке постраждало внаслідок збройної агресії РФ.

У сервісному центрі також активно вирішують проблеми й з утраченими посвідченнями водія і свідоцтвами про реєстрацію авто для військових.

Разом із адміністраторами сервісного центру МВС працюють і фахівці з Експертної служби МВС, які здійснюють дослідження транспортних засобів. 

Графік роботи сервісного центру МВС в Херсоні:

вівторок-п’ятниця —  8:00-17:00 

субота — 8:00-15:45

неділя-понеділок — вихідні. 

Адреса: м. Херсон, вулиця Вишнева, 22

Послуги надаються у порядку «живої» черги.

Також під час роботи працівники сервісного центру роздають «Інформаційний вісник МВС України», що містить важливу інформацію для жителів звільнених територій.

Зверніть увагу! Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС у Фейсбук.

Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті Головного сервісного центру МВС.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів