У Херсоні вибух у будівлі російської окупаційної адміністрації

16 вересня близько одинадцятої години дня в центрі Херсона пролунав потужний вибух. Через деякий час у соціальних мережах з’явилася інформація, що враження зазнала будівля Херсонського обласного апеляційного суду за адресою 295 Херсонської стрілецької дивізії, біля парку «Херсонська фортеця». За цією адресою зараз знаходиться російська окупаційна адміністрація Херсонської області.

Першими цю інформацію підтвердили окупаційні канали з посиланням на заступницю окупаційної адміністрації Катерину Губарєву. Через деякий час заступник гауляйтера області, колоборант Стрємоусов розказав, що був вибух і, за його словами, одне з влучань було у його кабінет, хоча це може бути і звичайна брехня колаборанта, щоб підняти собі ціну в очах господарів.

За інформацією з соціальних мереж, на теперішній час відомо, що на момент вибуху у приміщенні суду проходила нарада представників районних і «муніципальних» окупаційних адміністрацій.

Російські пропагандистськи канали повідомляють, що ракетним ударом по будівлі апеляційного суду в Херсоні поранена так звана "начальниця" "департаменту праці" окупаційної адміністрації.

Херсонські ЗМІ кажуть, що мова йде про Аллу Бархатнову . Вона стала колаборанткою з початком російсько-української війни на Донбасі у 2014 році. Бархатнова допомагала організовувати "референдум" у Дружківці. Потім вона працювала у так званому "міністерстві праці та соціальної політики" т. зв. "ДНР" і обралась до незаконного "парламенту" терористичної "республіки".

Також повідомляється про загибель її водія.

У мережі з’явилося відео, з якого можна зробити висновок, що людина схожа на так званого главу «уряду» окупаційної адміністрації Херсонської області Сергія Єлесєєва отримує першу допомогу у кареті швидкої допомоги.

У результаті вибуху є постраждалі люди, які знаходилися поряд з окупаційною адміністрацією. Інформація про них уточнюється. Пошкодження отримали сусідні будівлі, є розбиті вікна. Безпосередньо будівля суду отримала значні ушкодження.

Окрім цього, з’явилася також не підтверджена інформація, що сьогодні ж внаслідок ракетного удару по будівлі так званої «генеральної прокуратури» терористичної організації ЛНР у власному кабінеті було знищено «генерального прокурора» ЛНР зрадника Сергія Горенко.

В обох випадках офіційна інформація від командування Збройних сил України поки що відсутня. Громадян просять уникати місць скупченням росіян та їх техніки, будівель, які вони зайняли, бо триває війна та знищення ворогів. А зрадникам ЗСУ нагадує – для вас не існує безпечних місць.

Тэги:

Агресія росії
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів