У Херсоні призначені окупантами «поліцаї» пишуть рапорти про відставку та пакують валізи

У Херсоні призначені окупантами «поліцаї» пишуть рапорти про відставку та пакують валізи

Автор: Марина Поліщук 07 Сентября 2022 13:35

У мережі з’явилися цікаві документи – рапорти двох працівників так званих «органов внутренних дел» окупованої Херсонської області. Рашистські поліцаї відчули, що запахло смаженим, і готові відмовитися від подарованих їм посад заради збереження своїх шкур.

Один із тих, хто подав рапорт про відставку, – засланий козачок із Санкт-Петербурга Меттус Д. А. Він просить звільнити його з посади «оперуповноваженого Суворовського міського відділу поліції ГУ МВС Росії по Херсонській області» та перевести на попереднє місце служби в Санкт-Петербурзі.

Злякався, неборака, відрізаних мостів та наближення українських бійців до Херсона та хоче чимшвидше чкурнути звідси? Проте офіційно причина відставки – дещо інша: «...у зв’язку з відсутністю забезпечення житлом та належного рівня матеріального забезпечення на цьому місці проходження служби». Мабуть, окупаційна влада не поспішає ділитися з дрібними сошками віджатими в херсонців квартирами...

Ну, з богом, Парасю! Херсонці тільки й чекають, щоби вся «понаїхавша» погань щезла з їхнього міста – нічого було й пхати сюди свого носа.

Ще один «поліцейський», що подав рапорт про відставку, – більш цікава особистість. Це місцевий колаборант Ростислав Малиновський – один із 20 зрадників, котрі вступили до так званого МВД РФ на тимчасово окупованій Херсонщині, яким СБУ повідомила про підозру.

За повідомленням СБУ, Ростислав Малиновський, якому нині 46 років, зайняв посаду «заступника начальника управління карного розшуку – начальника відділу розкриття злочинів проти особи». До вторгнення РФ він працював оперуповноваженим у Нацполіції Херсонщини. Про Малиновського відомо, що він народився на Донеччині, а в Херсоні мешкає щонайменше з кінця 1990 років.

Так от, цей колаборант у погонах також забажав відмовитися від посади – «...у зв’язку із загостренням ситуації в Херсонській області та нездатністю керівництва забезпечити належні умови роботи».

Проте Малиновський, мабуть, більше злякався не наближення ЗСУ до Херсона, а влучної роботи місцевого руху опору. Знає ж бо, що зрадників партизани не жаліють – прикладів достатньо і на Херсонщині, і в окупованій Запорізькій області. Знає, що одним із наступних, кого «мінусують» партизани, може бути саме він.

Звичайно, достовірність оприлюднених документів-рапортів довести наразі складно. Але будемо сподіватися, що вони правдиві та що всі запроданці й рашисти в Херсоні наразі й справді трясуться від страху, збираючи валізи.

Бо Херсон і Херсонщина – це Україна, і ЗСУ вже поруч!

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів