У Херсоні посібників окупантів продовжують затримувати прямо на вулицях

У Херсоні посібників окупантів продовжують затримувати прямо на вулицях

Автор: Євген Веселов 07 Декабря 2022 15:11

Викрито ветерана спецслужб, який допомагав окупантам створювати на Херсонщині аналог фсб росії, та прихильницю «руського міра»

Правоохоронні органи України продовжують виявляти місцевих жителів, які погодились на співпрацю із російською адміністрацією чи навіть після перебування Херсона під окупацією залишаються прихильниками «руського міра».


Йдеться про чоловіка, який допомагав окупантам створити аналог фсб рф на тимчасово окупованих територіях Херсонської області, повідомляє Херсонська міська рада.

За даними слідства, під час окупації російськими військами Херсонщини, місцевий мешканець співпрацював зі спецслужбами рф. Підозрюваний – пенсіонер, колишній співробітник українських спецслужб. Маючи відповідний досвід роботи він допомагав ворогу створити на окупованій території незаконний правоохоронний орган, який має функції та задачі аналогічні федеральній службі безпеки російської федерації. Чоловік передавав спецслужбам рф відомості про колишніх та діючих правоохоронців, які залишилися в окупації.
Окрім того, підозрюваний особисто схиляв та психологічно тиснув на колишніх колег для забезпечення кадрами незаконний правоохоронний орган.

Наразі підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Також 6 грудня під час комендантської години поліцейські помітили жінку, яка побачивши інспекторів, різко пришвидшила свій рух.
Зупинивши громадянку та перевіривши її телефон, охоронці порядку виявили у месенджері групи проросійського характеру, фото обстрілів та дзвінки на територію країни-агресора.

Ймовірну колоборанту затримали та доставили до фільтраційного центра.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги:

«Будинок затопило, і вода хлюпала вже в його ліжку, а він був не в змозі собі допомогти». Ситуація в Комишанах

Велика вода в Херсоні та емоції людей: «Нам не страшно, а цікаво – це ж історія, хоч і трагічна»

Є повідомлення про зниклих безвісти в зоні катастрофи. Куди звертатися, якщо рідні не виходять на зв'язок?

Херсон під водою. 41 фото – вражаючі кадри наслідків трагедії та порятунку людей

Можливе загострення епідемічної ситуації: яку небезпеку несе вода з Каховської ГЕС