У Херсоні під обстрілами анонсують відкриття стриптиз-клубу

У Херсоні під обстрілами анонсують відкриття стриптиз-клубу

Автор: Євген Веселов 03 Февр. 2023 18:03

У соцмережах херсонці побачили рекламу відкриття стриптиз-клубу. Але здивування жителів міста, яке постійно обстрілюють, викликав навіть не сам факт, а те, що за ним стоїть.

«Нє, ну жисть продовжується. Гидкий не стільки сам факт відкриття, хоча і він так само, а оце формулювання про відпочинок справжніх чоловіків. Справжні чоловіки відпочивають дещо інакше, я точно знаю. До речі, справжні жінки теж. Взагалі, справжні наразі відпочивають геть інакше», - пише на своїй сторінці херсонка Євгенія.

Якщо роздивитись рекламний банер та коментарі від закладу, то там багато цікавого, крім «справжніх чоловіків». Наприклад, пропозиція Drink, що у перекладі з англійської означає «напої». У місті, де запроваджено сухий закон, а комендантська година розпочинається з 19:00 така опція виглядає дивно. Хіба що йдеться про те, що у келихи будуть розливати молоко або сік.

Тож херсонці вже запрошують поліцію завітати на відкриття закладу, щоб подивитись, чим саме будуть пригощати «справжніх чоловіків» та чи офіційно будуть оформлені всі працівники та працівниці стриптиз-клубу.

Але, як правильно зауважують деякі херсонці, з відкриттям такого закладу постають питання набагато глибші та серйозніші. Розвиток подібної індустрії у напівзруйнованому місті – маркер дуже складної соціально-економічної ситуації в місті.

«Чи на часі це у Херсоні зараз?
Так, звісно на часі...
Такий бізнес завжди розквітає там і тоді, де й коли з'являються багато жінок без гідної роботи та ресурсів для існування.
Бідність, злидні, війна - саме той час... (((
Востаннє, здається, розквіт був у кінці 90-х та на початку 2000-х», - зазначає херсонка Марина.

Інший дописувач вказує, що «в Германии специальные люди ходили на вокзалы, беженок "встречать", "всё будет - и жильё, и работа лёгкая, поехали тут недалеко"… Я (до большой войны ещё) общался с людьми в теме, и тогда был кошмар с рекрутингом …, а сейчас мне и подумать страшно».

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів