У Херсоні на три дні дозволили перетин Дніпра – задля евакуації з лівобережжя

У Херсоні на три дні дозволили перетин Дніпра – задля евакуації з лівобережжя

Автор: Марина Поліщук 03 Декабря 2022 17:00

Від 3 по 5 грудня знято заборону на перетин Дніпра в районі Річкового вокзалу у світлий час доби. Це робиться для того, аби люди, які знаходяться на дачах на лівобережжі, могли евакуюватися до Херсона. Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич у Telegram.

«Із 3 грудня (субота) по 5 грудня (понеділок) включно триватимуть гуманітарні заходи щодо евакуації українських громадян, які зараз перебувають на лівому березі річки Дніпро в дачному селищі та не встигли залишити тимчасово окуповану територію. Евакуація необхідна через можливу активізацію бойових дій на цій території. Тож у вказаний період буде знято заборону виходу на воду, але тільки у світлий час доби», - зазначено в повідомленні.

Очільник ОВА підкреслив, що річкові переходи будуть дозволені виключно в районі Річкового вокзалу - на інших ділянках річки дозволу на переправу в названі дати не буде.

Також Янушевич наголошує, що під час евакуації необхідно мати при собі документи, що засвідчують особу та підтверджують громадянство України.

Важлива деталь! Оскільки при втечі на лівий берег Херсонщини російські окупанти знищили всі плавзасоби, якими можна було би забезпечити перевезення населення на підконтрольну Україні територію, евакуація можлива тільки на власних плавзасобах населення.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: