У Херсоні досі на бігбордах розміщена російська пропаганда

У Херсоні досі на бігбордах розміщена російська пропаганда

Автор: Євген Веселов 03 Янв. 2023 17:46

Майже два місяці, як Херсон звільнено від окупантів. У перші дні після того, як ЗСУ зайшли у місто, місцеві мешканці власноруч знімали рашистську рекламу з бігбордів. Багато рекламних площ тоді почали займати постерами з написами «Рідні, ви вільні» або іншими зображеннями з патріотичним змістом.

Наприклад, Херсонська художня школа вирішила підтримати традицію минулого року й надала 11 макетів з надихаючими різдвяними та новорічними малюнками її вихованців. Їх розмістили на бігбордах по місту.

Але й досі на вулицях рясніють напівобідрані борди з російською пропагандою.

«Херсон 2 січня 2023 проспект Ушакова/вул. Перекопська. Хтось відповідає в місті за цю хр…?!», - пост з таким змістом виклав на своїй сторінці у Фейсбук волонтер Ігор Цуркан і додав фото.

У коментарях користувачі соцмережі додали й інші адреси. Зокрема у центрі міста та у Таврійському мікрорайоні.
У дискусію вступила начальниця управління маркетингу міста і туризму Херсонської міської ради Наталія Литвиненко:

«На жаль, власники рекламних конструкцій не в місті, я з ними на зв‘язку! Не все бачимо та, на жаль, немає людей і техніки. У перші ж тижні ми закрили велику частину міста від цієї реклами, заклеєно понад 400 бордів! У місті немає людей і техніки! За сприянням Одеської ОВА та бізнесу, приїхали люди та під обстрілами заклеювали, воєнні їм не дозволи працювати на Острові через обстріли!, - повідомила вона і закликала небайдужих громадян: «Шановні мешканці! Звертаюся до вас із проханням, при виявленні залишків рашистської реклами, пишіть мені з фото! Щоб я мала змогу відразу відреагувати та передати інформацію власникам рекламних конструкцій! Разом - ми сила та все подолаємо!».

3 січня на офіційній сторінці у Фейсбук Херсонської міської ради з’явився припис пані Литвиненко, спрямований до однієї з фірм – власників бордів. У документі йдеться про вимогу до власника прибрати російську рекламу, а у іншому випадку, конструкція буде демонтована. З’ясувалося, що розпорядженням очільниці Херсонської МВА Галини Лугової, датованим 16 грудня 2022р., передбачено, що усі рекламні засоби мають бути очищеними від реклами окупаційної влади.

Херсонці, обговорюючи ситуацію, кажуть, що зараз якраз той момент, коли військова адміністрація могла б розпочати велику роботу з прибирання рекламних конструкцій з вулиць міста. Бо, здається, Херсон – єдине місто в Україні, де будівлі не видно через велику кількість бігбордів, а деякі конструкції встановлені з порушенням правил безпеки учасників дорожнього руху.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів