У Херсоні діти пили віскі – швидку викликали до 11-річного хлопця…

За даними «Європейського опитування учнівської молоді», 87% українських учнів у віці від 15 до 17 років хоч раз у житті пили алкогольні напої.

Більше 26% підлітків п’ють 1–2 рази на місяць, близько 14% – 3–5 разів. Також пораховано, що кожна двадцята 13-річна дитина вже напивалася хоча б раз.

Причин, чому підлітки вживають алкоголь чи наркотичні речовини, декілька. Як вважають психологи, в основному всі вони носять психологічний характер. Це інтерес до нового, вплив суспільства – дітям важливо бути «своїми» в компанії. Також школяри п’ють, щоб здаватися старшими або збунтуватися перед батьками.

І це проблема, яку в першу чергу повинні вирішити батьки, аби їх діти не потрапляли до зведень Херсонського обласного центру екстреної медичної допомоги. Адже кожного тижня є такі факти.

Наприклад, 10 вересня о 21:00 був виклик медиків у Херсон до 11-річного хлопця, який пив віскі з друзями. Після надання медичної допомоги батьки відмовилися від госпіталізації сина.

У ніч із 12 на 13 вересня також у Херсоні на вулиці Генерала Алмазова (Безродного) біля супермаркету «Екомаркет» знайшли 16-річного хлопця в стані наркотичного сп’яніння.

14 вересня медики виїжджали на дві адреси в Херсоні. О 17:17 був виклик на вулицю Університетську (40 років Жовтня). Там знаходився 14-річний школяр, який з’їв насіння дурману. Його з симптомами гострого отруєння дурманом госпіталізували. Ще один «герой» – одноліток наївся дурману десь у проїзді Береговий.

Увечері 16 вересня бригада швидкої виїжджала в Генічеськ. Там 15-річний хлопець випив слабоалкогольний напій і добре сп’янів. Після надання медичної допомоги батьки  відмовилися від госпіталізації сина.

Того ж вечора був виклик до 16-річної херсонки. Вона випила стакан вина. Після надання медичної допомоги батьки відмовилися від госпіталізації доньки.

Читайте також: Не хочу учиться, а хочу… гулять: в Голой Пристани полицейские вернули подростка домой

Пов'язані записи

У Херсонській МВА пояснили, чому після загибелі 7 людей не оголошували День жалоби

Після трагедії 3 червня на проспекті Текстильників у Херсоні, де внаслідок російської атаки загинули 7 людей, міська влада пояснила, чому в громаді не оголошували День жалоби та яка допомога надана…

Подробиці
Наклейки на вікнах, автопробіги, паспорти для дітей: що влаштували на окупованій Херсонщині на День Росії

На ТОТ Херсонщини 12 червня окупанти відзначали День Росії. Судячи з повідомлень окупаційної адміністрації, «святкування» складалося з традиційного набору пропагандистських заходів: російські прапори у вікнах, автопробіги, концерти, вручення паспортів дітям…

Подробиці