У Генічеську «гастролює» акторка неіснуючого театру – зрадниця Ружена Рубльова

У Генічеську «гастролює» акторка неіснуючого театру – зрадниця Ружена Рубльова

Автор: Марина Поліщук 14 Февр. 2023 11:00

Колишня акторка Херсонського обласного музично-драматичного театру імені М. Куліша Ружена Рубльова 14 лютого збирається виступити в окупованому Генічеську. Зрадниця, яка під час окупації Херсона відкрито перейшла на бік ворога, втекла разом із загарбниками на лівобережжя Херсонщини і там продовжує нав’язувати населенню ідеї «руського міра».

Рубльова, яка до того ж досі не позбавлена звання народної артистки України, – одна з яскравих зрадників з напрямку культури. Здавалося, жінка не була обділена увагою, має українське високе звання, але погодилася на співпрацю з окупантами.

Нагадаємо, під час окупації Херсона Рубльова очолила одразу дві місцеві музичні школи. Брала активну участь у розважальних заходах, організованих окупаційною владою. У вересні вона співала на Червоній площі в Москві (на фото на обкладинці) на концерті на честь підписання «угоди» про приєднання Херсонської та Запорізької областей до Росії за результатами вересневого псевдореферендуму.

Нині вона запрошує жителів тимчасово окупованого Генічеська на власний «моноспектакль». Про це йдеться в одному з проросійських телеграм-каналів.

В оголошенні про виставу (див. фото) Рубльова зазначена як артистка «Херсонского областного русского академического музыкально-драматического театра». Насправді такого театру не існує. Окупаційна влада Херсонщини на початку осені минулого року «перейменувала» наш обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша на «русский академический» та оголосила про набір працівників. При цьому готові були брати всіх підряд – просто «талановитих» людей без спеціальної освіти.

Нагадаємо, що колаборантів у колективі театру небагато: як розповідав генеральний директор театру імені Куліша Олександр Книга, з-поміж 250 осіб виявилося 16 зрадників. Серед них – 4 актори, 2 артисти балету та 1 з оркестру. А також колишній охоронець, якого окупаційна влада призначила «директором» херсонського театру. На бік ворога перейшли народна артистка Ружена Рубльова, заслужений артист Євген Гамаюнов, режисер, заслужений діяч мистецтв Олег Натяжний та інші.

Усіх зрадників звільнено, їхні місця на театральній сцені обов’язково займуть гідні люди. До речі, наш український театр працює в Херсоні незважаючи на щоденні обстріли міста російськими військами.

А колаборантам, які досі підспівують окупаційній владі тепер уже в Генічеську, невдовзі доведеться знову кудись тікати. Адже ЗСУ обов’язково звільнять український Генічеськ від російської нечисті.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів