Триває розшук вивезених окупантами херсонських дітей

Триває розшук вивезених окупантами херсонських дітей
Автор: За матеріалами Херсонської міської ради 27 Ноября 2022 17:31

Наразі триває робота над з'ясуванням місця перебування дітей, що були вивезені окупантом. Про це повідомляє начальниця Херсонської МВА Галина Лугова в інтерв’ю Associated Press.

Зокрема, були вивезені діти з херсонських освітніх закладів на період осінніх канікул нібито на оздоровлення на лівий берег, а також були вивезені всі діти з дитячих будинків.

«Ми знаємо, що окупаційна влада перед від'їздом вимагала від батьків надання дітям оригіналів їхніх свідоцтв про народження. Фактично ворог здійснив депортацію херсонських дітей. Місце перебування вивезених дітей зі шкіл, а також дитячих будинків, не відоме», - зауважила вона.

Наразі докладається багато зусиль, щоб з'ясувати, де діти зараз. Залучені до пошуку працівники поліції, прокуратури, служби безпеки.

Галина Лугова зауважує, що встановити точну кількість дітей, що були вивезені, неможливо. Але відомо, що при відступі окупанти вивозили дітей з громад, що розміщені на обох берегах Дніпра. З інформації, яку вдалося зібрати, можна зробити висновок, що орієнтовно було вивезено до тисячі дітей з Херсонщини.

Приєднуйтеся до нас:

Примусова паспортизація на тимчасово окупованому півдні йде шаленими темпами

Спроби загарбників запустити поштове та транспортне сполучення на окупованій Херсонщині не мають успіху

«Грабували, худобу розстрілювали, корів тягали БТРом по селу»: жителі Благодатного про російську окупацію

Пологи в бомбосховищі, під обстрілами, по телефону. Як під час окупації Херсона працювало обласне пологове відділення

День 350. 8 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах