Триває реєстрація дітей Херсонщини на дистанційне навчання за українським законодавством

Триває реєстрація дітей Херсонщини на дистанційне навчання за українським законодавством

Автор: Євген Веселов 26 Августа 2022 16:58

З 1 вересня на Херсонщині розпочнеться новий навчальний рік. Навчання відбуватиметься дистанційно за українською програмою.

Як повідомляє Херсонська міська рада, цьогоріч умовами збереження системи освіти міста стало бажання батьків продовжити навчання в херсонських школах за ДЕРЖАВНИМИ УКРАЇНСЬКИМИ ПРОГРАМАМИ. Педагоги готові до вирішення проблем в організації освітнього процесу в надскладних умовах.

Війна внесла корективи в роботу кожного закладу освіти. Це і вимушена зміна керівництва в деяких закладах, і місце знаходження педагогічних працівників, і можливості інтернет-зв'язку та дистанційної роботи, і багато інших факторів.
Ураховуючи технічні можливості окремих закладів, кількість педагогічних працівників, які перебувають на підконтрольній території, та з метою безпечної та ефективної організації освітнього процесу херсонські школи на період дії воєнного стану об'єднуються на єдині освітні платформи.

Херсонська міська рада звертається до батьків:
Шановні батьки, будьте пильними та уважними! Якщо з певних на те причин вам не передзвонив класний керівник або представник адміністрації закладу освіти, пропонуємо вам алгоритм.
1. Обрати заклад освіти.
2. Визначитися із формою навчання (дистанційна, екстернат, сімейна).
3. Направити заяву на ім'я директора на електронну адресу закладу освіти.
4. Чекати інструкцій від класного керівника щодо початку освітнього процесу.

У разі відсутності зворотнього зв’язку із закладом освіти, ви можете подати заяву на ел.адресу управління освіти uliac734@gmail.com (із приміткою «Заява на навчання»).

Також подати заяву до школи можна на спеціальному порталі. Триває реєстрація дітей з окупованої території та дітей, які виїхали, котрі бажають навчатися дистанційно за українською програмою. Портал містить перелік закладів освіти не тільки Херсона, а й всіх інших громад області.

Голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич на своїй сторінці у телеграм розмістив наступну інформацію щодо можливостей організації дистанційного навчання для дітей Херсонщини:
В українських школах діти зможуть навчатися за різними формами:
- сімейна,
- дистанційна,
- очна в дві зміни із самостійним опануванням деяких дисциплін,
- у форматі екстернату.


Діти на тимчасово окупованих територіях, у зоні активних бойових дій або за кордоном, можуть обрати індивідуальну форму освіти.


Крім того, діти з тимчасово окупованих територій можуть зареєструватися та навчатися за українською програмою тут.


Це онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів 5-11 класів - можна записатися на навчальні курси, переглядати матеріали та слідкувати за своїми досягненнями.

Одночасно, херсонці, які залишаються в окупації розповідають про тиск, який чиниться на батьків, чиї діти не йдуть 1 вересня до захоплених окупантами шкіл. «Асвабадітелі» діють традиційно, методом «кнута та пряника». З одного боку, пропонують грошові виплати у рублях, якщо дитина піде до школи навчатися за російською програмою. З іншого боку, погрожують штрафами та вилученням дітей, якщо дізнаються, що дитина не відвідує захоплений заклад.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів