Теплопостачання в Херсоні планують відновити з 26 лютого

Теплопостачання в Херсоні планують відновити з 26 лютого

Автор: Євген Веселов 24 Февр. 2023 17:00

Унаслідок російських обстрілів 23 лютого у Херсоні було пошкоджено теплові мережі Херсонської ТЕЦ. Наразі багатоповерхівки ХБК, Центру та Таврійського без тепла.

Як повідомила Херсонська ОВА, ремонтні бригади відразу стали до роботи, щоб встановити всі місця пошкоджень та усунути наслідки ворожої атаки. Роботи тривають. За умови успішних випробувань, з 26 лютого теплопостачання знову відновиться, інформує адміністрація ТЕЦ.

Херсонська ТЕЦ забезпечує теплом 52% споживачів Херсона.

Треба розуміти, що через призупинення подачі теплоносія відбулась розбалансировка систем, тому ОСББ та всім іншим управляючим будинками доведеться фактично заново приймати теплоносій і запускати тепло у квартири. Тож для того, щоб налаштувати всі системи, прогнати повітря, доведеться витратити декілька днів.

За прогнозом Центру з гідрометеорології в Херсонській області, температура повітря вдень та вночі до кінця лютого плюсова. З 1 березня очікується зниження температури вночі до 1-6 градусів морозу. Отже, можливо, вдасться не спускати воду з систем, щоб запобігти її замерзанню.

Тримаймося!

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів