Тепло подали у 65% будинків, – Херсонська МВА

Від початку опалювального сезону у Херсоні тепло подали в 748 будинків, що складає понад 65%. Про це повідомив очільник міської адміністрації Роман Мрочко за результатами відповідної наради.

За його словами, у Херсоні, Степанівці та Наддніпрянському централізоване опалення мають отримувати 1 149 житлових будинків і закладів охорони. Однак на мережах виникають аварії.  Одразу після запуску теплотраси порвало у 37 місцях. 14 – у зоні відповідальності “Херсонтеплоенерго”, 23 – Херсонської ТЕЦ.

На зараз у 137 будинках тривають ремонтні роботи, 46 з них обслуговує КП “Херсонтеплоенерго”, 91 – Херсонська ТЕЦ. Тепловики обіцяють їх завершити до 28-30 листопада.

“Ще до початку  опалювального сезону були створені бригади, які забивають вікна і в оселях херсонців, які виїхали. Закривають ОСБ-плитами двері та вікна у під’їздах. Роботи вище шостого поверху проводить бригада промислових альпіністів, з якими Херсонська міська військова адміністрація уклала угоду. На сьогодні вже забито 800 вікон у житлових будинках. Ці роботи проводяться на безоплатній основі. Заявки на них можна подати до районних у місті Херсоні рад”, – зазначив Мрочко. 

 

Пов'язані записи

Трагічна загибель уродженки Скадовська на пляжі в Одесі: чи не стали ми надто легковажними до власної безпеки?

Вдень 23 червня російські війська атакували Одещину ударними безпілотниками. Внаслідок атаки на узбережжі Одеси загинула 26-річна жінка, ще один чоловік дістав поранення. Трагедія сталася під час повітряної тривоги та роботи…

Подробиці
Нові підозри, розірвані договори, штраф: скандал із підземними школами в Херсоні виходить на новий рівень

Улюблений підрядник колишнього начальника Херсонської МВА Романа Мрочка – співвласник та ексдиректор ТОВ «Будпостач-СТСВ» Олександр Новохацький продовжує колекціонувати підозри в кримінальних провадженнях щодо будівництва захисних споруд у Херсоні. Йдеться зокрема…

Подробиці