«Там може відбуватись усе що завгодно»: експерт - про розвиток подій на Херсонському напрямку

«Там може відбуватись усе що завгодно»: експерт - про розвиток подій на Херсонському напрямку

Автор: Ганна Власенко 31 Декабря 2023 18:30

У 2024 року, принаймні, у перше півріччя, російсько-український фронт буде статичним. Проте є ділянка на фронті, яка доволі непередбачувана і може змінити загальну ситуацію – плацдарм на лівобережжі Херсонщини.

Якою може бути ситуація на фронті наступного року в ефірі «24 Каналу» окреслив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко.

За його словами, захисники будуть переважно в обороні.

На Лимано-Куп'янській вісі, Донеччині й Запоріжжі українські захисники будуть, переважно, у маневровій обороні. Треба бути морально готовими, що з деяких позицій, можливо, доведеться піти.
«Хоча є один плацдарм, який може вносити деякі корективи в загальну ситуацію в зоні бойових дій. Це лівобережна Херсонщина – там може відбуватись усе що завгодно», – зазначив Коваленко.
Також оглядаж додав, що завдяки радянським запасам Росія зможе компенсувати втрати в техніці впродовж 2024 року. Але окупанти не зможуть збільшити лінії виробництва.
«У них є окремі підприємства, які мають обмежений ресурс для відновлення або виробництва тієї чи тієї техніки. Вони роблять три зміни, але стрибнути вище цього вони не можуть»,– констатував Коваленко.

Читайте також: На лівобережжі Херсонщини рашисти побоюються розширення плацдарму ЗСУ, - військовий експерт

Фото: Генштаб ЗСУ.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів