Свідоцтво манікюрниці за два дні: як на Одещині допомагають переселенцям з Херсона

Свідоцтво манікюрниці за два дні: як на Одещині допомагають переселенцям з Херсона

Автор: Дарина Лапіна 15 Май 2024 16:00

Жителі Херсона та області, які змушені були покинути свої домівки через постійні обстріли російських військових, намагаються розпочати нове життя в більш безпечних регіонах. Багато хто з вимушених переселенців, які не мають можливості продовжувати працювати дистанційно, зіштовхуються з проблемою пошуку роботи на новому місці. 

Знайти роботу самостійно не вийшло і в херсонки Анастасії Бондаренко. Дівчина на початку повномасштабного вторгнення переїхала до міста Кілія, що на Одещині. За допомогою з працевлаштуванням вона звернулась до Кілійського відділу Ізмаїльської філії Одеського ОЦЗ, - повідомляє пресслужба відомства. 

Співробітникам центру зайнятості Анастасія розповіла, що вже давно займається манікюром, добре володіє знаннями та навичками цієї професії та в рідному Херсоні мала багато клієнтів, але документа, який би підтвердив її кваліфікацію не має. 

Кар’єрний радник запропонував дівчині підтвердити свою професійну кваліфікацію в державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», де  за  результатами оцінювання професійних знань можна підтвердити свою професійну кваліфікацію та отримати відповідний документ – сертифікат державного зразка. 

«Дівчина з ентузіазмом сприйняла цю ідею і як результат - свідоцтво встановленого зразка про присвоєння професійної кваліфікації «Манікюрник», яке вона отримала за два дні: перший день - оцінювання знань теорії, другий - практичних навичок», – розповіли Кілійському відділі Ізмаїльської філії ООЦЗ.

З інформацією про центр  та перелік професійних кваліфікацій можна ознайомитись за посиланням

Нагадаємо, починаючи з червня 2022 року в Одесі працює муніципальний центр сприяння працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб. Гасло установи – «Одеський ринок праці – заякорись в Одесі». За час роботи центру вдалось працевлаштувати півтори тисячі переселенців, зокрема і з Херсонської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Одесі «заякорилось» вже півтори тисячі переселенців: найбільше із Миколаївської та Херсонської областей

Також відмітимо, що евакуація з найбільш небезпечних районів Херсонщини триває.

Виїхати можна до будь-якої більш безпечної частини Херсонської області, також херсонців приймають на Хмельниччині, Київщині, Кіровоградщині, Миколаївщині, Одещині, Львівщині, Івано-Франківщині тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із Херсонщини вже евакуювали понад 45 тисяч людей, процес триває

Фото зі сторінки Кілійського відділу Ізмаїльської філії Одеського ОЦЗ у Facebook.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів