Суд зобов'язав підприємство із Запоріжжя повернути 170 тисяч гривень до державного бюджету

Суд зобов'язав підприємство із Запоріжжя повернути 170 тисяч гривень до державного бюджету

Автор: Олександр Дмитрук 26 Сентября 2023 18:30

Херсонська обласна прокуратура довела в суді безпідставність збільшення ціни на вугілля для опалення закладу освіти. Про це повідомляє пресслужба правоохоронців. 

За позовом прокуратури приватне підприємство зобов’язано повернути майже 170 тис. грн до  державного бюджету, які безпідставно сплачені за постачання вугілля кам’яного для опалення приміщень закладу освіти. Підставою звернення прокурорів до суду стало виявлення порушень законодавства про публічні закупівлі.

"Ювенальними прокурорами встановлено, що у 2019 році між вищим професійним училищем м. Генічеська та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір про постачання 360 т вугілля на понад 1,9 млн грн. Невдовзі сторони уклали додаткову угоду, якою штучно збільшено ціну на вугілля майже на 10 відсотків, а обсяг постачання зменшився", - повідомили в прокуратурі. 

Як зазначено на порталі державних закупівель Prozorro, Вище професійне училище придбало вугілля у компанії із Запоріжжя - ТОВ "Спецвугілля Трейд". Власницею фірми є житель Запорізької області Тетяна Дігтяр. Варто додати, що "Спецвугілля Трейд" на даний час уклала в Херсонській області договорів з бюджетними організаціями на загальну суму близько 13 млн гривень.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів