Суд заарештував акції  АТ «Херсонобленерго»

Суд заарештував акції АТ «Херсонобленерго»

Автор: Євген Веселов 17 Ноября 2022 13:51

Печерський районний суд Києва наклав арешт на частки в українських підприємствах та цінні папери, які належать групі «VS Energy», але кінцевими власниками яких є депутат Держдуми РФ Олександр Бабаков, член комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Євгеній Гінер та так званий "злодій в законі" на призвісько Міша "Лужнецький" Міхаіл Воєводін, повідомляє видання «Бізнес.Цензор».


Відповідні ухвали суд виніс 11 листопада, але у судовому реєстрі вони наразі не оприлюднені.
Зокрема, арештовано частку в статутному капіталі ПАТ "Херсонобленерго" (99,99%), а це майже повний пакет акцій.


Окрім херсонського енергопостачальника суд заарештував частки у статутному капіталі ПрАТ "Кіровоградобленерго" (72,9%), АТ "Чернівціобленерго" (96,78%) та АТ "Рівнеобленерго" (93,24%).
Всіма цими частками в різних пропорціях володіють ТОВ "ВС Груп Менеджмент" та нідерландські "ВС Енерджі Інтернешнл Н.В." і Washington Holdings B.V., які об'єднанні в групу «VS Energy».


Група «VS Energy» у свою чергу заперечує будь який зв'язок із росіянами: «Жодна з осіб, зазначених у публікаціях як власники Групи (Бабаков, Гінер, Воєводін), не володіє акціями будь-яких організацій Групи та не є серед бенефіціарних власників Групи. Євген Гінер перестав бути акціонером групи у 2014 році як юридично, так і фактично. Відтоді він не має жодного зв’язку з Групою чи її співробітниками. Щодо Олександра Бабакова та Михайла Воєводіна, то вони ніколи не володіли акціями групи VS Energy».


Як саме ці події відобразяться на роботі акціонерного товариства та відновленні енергопостачання в Херсонській області, не відомо.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів