Автор: Володимир Костирін, “РБК-Україна” 04 Июля 2022 08:00

Суцільні руїни. Військовий ЗСУ показав, на що окупанти перетворили село на Херсонщині

Суцільні руїни. Військовий ЗСУ показав, на що окупанти перетворили село на Херсонщині

Військовий ЗСУ з Кривого Рогу опублікував відео, на якому показав, на що російські окупанти перетворили село Заградівка на північній околиці Херсонської області. Кадри оприлюднені на Facebook-сторінці Володимира Яновича, пише rbc.ua.

Невелике село зараз - суцільні руїни, і практично вимерло. Будинки розбомблені й обстріляні загарбниками, земля випалена, кругом руйнування і сліди від снарядів.

Заградівка - село Кочубеївської ОТГ Бериславського району - була під окупацією в березні два тижні. І навіть після того, як українські захисники вигнали звідси рашистів, населений пункт продовжує страждати через постійні ворожі обстріли.

На дорозі при в'їзді в село лежать трупи корів, яких вбило осколками. У Заградівці навколо видно залишки боєприпасів, снарядів, сліди “прильотів”. Немає жодної вцілілої будівлі. У дворах лежать покинуті дитячі іграшки. Міст біля села також зруйнований.


Наслідки приходу “руського міра” в Заградівку (усі фото - скріншоти з відео facebook.com/vladimir.yanovich).

“Як окупанти знищують наші українські мирні села: випалюють, розбивають. Буде у вас, тварі, горіти земля під ногами! Мирні люди жили - тепер усе розбомблено. Хтось жив, відпочивав... Немає вцілілих будівель... А ось чиїсь залишені голуби, хтось розводив їх... На все це дивитися дуже важко”, - коментує шокуючу зйомку боєць.


Такий вигляд зараз має Заградівка.

Масштаби руйнувань у селі вражають навіть досвідчених воїнів. Вони зазначають, що все це буде відновлено після перемоги у війні, коли “руський мір” разом з окупантами повністю виженуть з нашої землі.

“Хто з мечем прийде на нашу землю, від меча й загине!” - підписав військовий кадри.


Заградівка була в окупації в березні, але страждає від російських обстрілів і понині.

 

День 173. 15 серпня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Падіння Стремоусова: у херсонського зрадника - великі проблеми, він відчайдушно намагається втриматися в окупаційній владі