Страх розправи? На росТБ почали приховувати обличчя колаборантів із окупованих Херсонської та Запорізької областей

Страх розправи? На росТБ почали приховувати обличчя колаборантів із окупованих Херсонської та Запорізької областей

Автор: Марина Поліщук 11 Августа 2022 11:45

На російському телебаченні під час відеосюжетів з окупованих регіонів Херсонської та Запорізької областей почали приховувати обличчя колаборантів. Ймовірно, причиною стали численні повідомлення про успішну роботу місцевих партизанів, яким вдалося ліквідувати або зробити недієздатними вже чимало зрадників України.

Журналіст Андрій Цаплієнко звернув увагу, що в сюжетах на росТБ про видачу російських паспортів на окупованих українських територіях обличчя чиновників, які займаються оформленням аусвайсів, приховані.

«Важлива зміна в інформаційній політиці окупантів. "Перший канал" почав, як ми кажемо, "блюрити" обличчя колаборантів. Замазувати місцевих херсонських та запорізьких чиновників, які зрадили Україні та працюють на окупантів. Колаборанти бояться. Думаю, бояться не тільки бути ідентифікованими. У них відтепер немає впевненості, що Росія залишиться на окупованих територіях», - написав він у своєму Telegram-каналі.

Він також нагадав колаборантам, що Росія їх кине перших, коли буде відступати. І тут уже не врятують «заблюрені» обличчя.

«Тож краще шукайте спосіб уже зараз допомогти Україні якнайшвидше повернутися. І тоді є шанс зменшити покарання за ваші ганебні дії та вчинки», - порадив Цаплієнко зрадникам.

 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів