Стало відомо, кого Лугова призначила своїми заступниками

Стало відомо, кого Лугова призначила своїми заступниками

Автор: Євген Веселов 15 Ноября 2022 11:00

Враховуючи особливості воєнного часу, ми дізнаємося про кадрові призначення вже по факту, через згадування новопризначених чиновників у розпорядчих документах. Так сталося і з інформацією про призначення заступників очильниці Херсонської міської військової адміністрації Галини Лугової.


Враховуючи, що саме заступники керівника адміністрації безпосередньо відповідають за процеси, які віднесені до їх компетенції, то дуже важливо мати на цьому місті професіоналів своєї справи.


Першим заступником голови Херсонської міської військової адміністрації призначено Сергія Орєхова. Про стало відомо з розпорядження Лугової про запровадження у місті комендантської години.


Скоріш за все, мова йде про Орєхова Сергія Олексійовича, 1972 року народження. Сергій Орєхов до початку повномасштабної агресії росіі в Україну займав посаду начальника управління експлуатації та технічної політики ПАТ «Херсонгаз». Свого часу Сергій Орєхов брав активну участь у роботі Балтійсько-Чорноморського економічного форуму.

(на фото Сергій Орєхов зліва)


Заступницею Лугової стала Інна Поперечнюк (на фото – третя зліва). Про це ми дізналися з інформації зі сторінки Херсонської міської ради за 10 листопада. Повідомлялось, що заступник начальника Херсонської військової адміністрації Інна Поперечнюк долучилася до тренінгу “Локалізація і моніторинг місцевих планів дій на виконання Національного плану дій “Жінки. Мир. Безпека”.Інна Поперечнюк до цього працювала директоркою школи № 7 Херсонської міської ради.


Про інших заступників Лугової чи керівників управлінь інформації у відкритому доступі нема.


Нагадаємо, Галина Лугова до обрання депутатом Херсонської міської ради та секретарем міської ради працювала директоркою школу № 21 у Антонівці Херсонської міської ради. Після викрадення окупантами херсонського міського ради Ігоря Колихаєва у червні 2022 року стала виконуючей обов’язки міського голови. Згодом була призначена начальником Херсонської міської військової адміністрації.
Ігор Колихаєв знаходиться у полоні вже більше 150 днів.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів