Служба Безпеки України запобігла провокаціям «журналістів Стрємоусова»

Правоохоронні органи України попереджали, що напередодні і під час Дня Незалежності України 24 серпня ворог буде вдаватися не лише до масованих ракетних обстрілів, а й до провокацій різного характеру, включаючи телефонні мінування і провокативні мітинги .

На жаль, так і сталося. Зранку 24 серпня надійшла інформація про мінування цивільних об’єктів у Рівному, Хмільницькому та Мукачеві, а вже ближче до обіду з’явилися повідомлення про мінування у Львові головного залізничного вокзалу і автовокзалу на вул. Стрийській, Винниківського, Краківського ринків та торгового центру «Магнус». На щастя, повідомлення виявилися фейками.

В той же час Служба безпеки України запобігла спробі використати родичів українських військових у провокативних мітингах у Київській, Житомирській і Полтавській областях напередодні Дня Незалежності України.

За інформацією спецслужби, російські провокатори мали намір організувати псевдомітинги, на яких б критикували та засуджували військове командування України. Все це планувалося відзняти на відео і створити «потрібний контент» для поширення його російськими пропагандистськими каналами .

За даними СБУ, виконавцями цієї провокації мали стати колишні учасники ГО «Журналісти Стремоусова» - саме того зрадника, який зараз займає посаду заступника гауляйтера у російській окупаційній адміністрації Херсонської області. Лише вчора ми писали про те, що Стрємоусов зараз втрачає довіру у російських загарбників. Можливо, спробою організувати таки провокативні мітинги він намагався повернути довіру своїх господарів, але й тут зрадника спіткала невдача.

В той же час у тимчасово окупованому Херсоні рух опору діє. Патріотичні херсонці не дають забути російським загарбникам чиє це місто насправді. Херсонці розклеїли по місту проукраїнські листівки, замальовують прапор окупантів і псують російські борди.

Тэги:

Херсонщина
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів