Скільки людей проживає у Херсонській громаді та чи багато виїжджає

Херсонська громада буквально кожного дня знаходиться під вогнем російської загарбницької армії. Громада і обласний центр зокрема, страждають від обстрілів та дронових атак ворога. Попри це наразі стрімкого відтоку населення ТГ – не спостерігається.

Про це повідомив очільник Херсонської МВА Ярослав Шанько в ефірі телемарафону.

За його словами, наразі у Херсонській громаді проживають близько 75 тисяч людей. З них – в обласному центрі залишаються від 63 до 65 тисяч містян. Процес евакуації з громади триває, однак, за словами Ярослава Шанька, наразі від проходить помірно.

«Зараз процес евакуації відбувається помірно, немає якихось сплесків. Все залежить від частоти російських обстрілів. Як тільки обстріли посилюються, то і збільшується кількість людей, які хочуть виїхати або евакуюватися», – говорить очільник ХМВА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пункти незламності й доставка гуманітарки: скільки цьогоріч витратить Херсонська громада на програму підтримки населення

Він зазначив, що більше людей виїжджали саме у осінньо-зимовий період, а з приходом потепління багато хто хоче хоч і ненадовго повернутися додому:

«Херсонці, які проживають в інших областях, хочуть приїжджати до своїх домівок, хочуть подивитися як тут (дім, господарство), залишаються на декілька днів і виїжджають. Наразі стрімкого зростання кількості евакуйованих немає».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вмовляли виїхати більше місяця: з Херсонської громади евакуювали дві родини з дітьми

Фото: Суспільне Херсон.

Пов'язані записи

У Херсонській МВА пояснили, чому після загибелі 7 людей не оголошували День жалоби

Після трагедії 3 червня на проспекті Текстильників у Херсоні, де внаслідок російської атаки загинули 7 людей, міська влада пояснила, чому в громаді не оголошували День жалоби та яка допомога надана…

Подробиці
Наклейки на вікнах, автопробіги, паспорти для дітей: що влаштували на окупованій Херсонщині на День Росії

На ТОТ Херсонщини 12 червня окупанти відзначали День Росії. Судячи з повідомлень окупаційної адміністрації, «святкування» складалося з традиційного набору пропагандистських заходів: російські прапори у вікнах, автопробіги, концерти, вручення паспортів дітям…

Подробиці