Через погіршення безпекової ситуації у Херсонській громаді цьогоріч розширили зону обов’язкової евакуації родин із дітьми. Із особливо небезпечних червоних зон неповнолітніх евакуйовували у примусовий спосіб.
З часу прийняття рішення про примусову евакуацію родин з дітьми з червоних зон Херсонської громади працівники Херсонської міської військової адміністрації спільно з поліціянтами та волонтерами вивезли 118 дітей із найнебезпечніших територій.
Важливо, що діти виїхали з батьками. Нікого не довелося вилучати із сім’ї. Про це повідомив очільник ХМВА Ярослав Шанько:
«Цьому передувала велика робота – було проведено низку рейдів у складних безпекових умовах. Дорослі на евакуацію не завжди погоджувались навіть з другого разу – доводилося повертатися та продовжувати переконувати про необхідність виїзду з-під ворожих обстрілів, щоб зберегти життя дітей».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обов’язкова евакуація дітей у примусовий спосіб: у Херсонській громаді відпрацьовують алгоритм дій
Начальник ХМВА зазначив, що наразі у зонах, які визначені найнебезпечнішими в Херсонській громаді, дітей не залишилось.
Фото ілюстративне, Рубрика.









