Скільки заробив та де придбав нерухомість перший заступник голови Херсонської облради у 2023 році

Скільки заробив та де придбав нерухомість перший заступник голови Херсонської облради у 2023 році

Автор: Дарина Лапіна 02 Апр. 2024 18:50

Перший заступник голови Херсонської обласної ради, депутат облради від «Слуги народу» Юрій Соболевський нещодавно подав декларацію за 2023 рік. Відповідний документ опублікований на сайті Нацагенства з питань запобігання корупції. 

В своїй декларації політик вказав інформацію про 4 квартири. Так, пан Юрій є власником 2-х квартир у Києві, одну з який придбав у 2023 році. Вартість цієї квартири на дату набуття права або за останньою грошовою оцінкою становить 621 520 гривень. Заробітна ж плата заступника голови облради за основним місцем роботи у 2023 році склала 797 159 гривень.

Ще одна квартира в столиці належить дружині заступника голови облради – Олені Соболевській.

Остання нерухомість, про яку згадав політик в своїй декларації – квартира в Херсоні, власником якої є Павліш Павло Васильович. Можливо, мова йде про народного депутата партії «Слуга народу» від Херсонщини Павла Васильовича Павліша. Соболевський має право користування квартирою у зв’язку з проживанням.

Також Юрій Соболевський задекларував готівкові кошти у сумі: 200 000 гривень, 50 000 доларів США та 40 000 євро. Ще 120 946 гривень знаходяться на банківських рахунках.

У власності його дружини Олени 530 000 гривень готівкою.

Згідно з декларацією, ні Юрій Соболевський, ні його дружина не володіють транспортними засобами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сімейний дохід – майже 6 млн гривень за рік: що задекларував начальник Херсонської МВА

Переглянути декларації політика за попередні роки можна на сайті НАЗК. 

Відмітимо, що в минулому році в Україні було відновлено обов’язкове декларування посадовців. 12 жовтня 2023 року набрав чинності відповідний Закон. Одночасно стартувала й кампанія декларування за 2021-2022 роки, яка триватиме до 31 січня 2024 року, сказано на сайті НАЗК.

Декларування посадовців – один з найефективніших інструментів запобігання корупції. Завдяки йому кожен громадянин може дізнатися про статки посадовців, а відповідні органи проконтролювати, чи відповідають їхні витрати законним доходам.

«Гривна» не має на меті рахувати чужі гроші. Ми лише аналізуємо та висвітлюємо інформацію з декларацій місцевих політиків та чиновників з документів, що знаходяться у відкритому доступі.

Фото з сайту «Слуги народу».

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів