Сили оборони півдня заявили про роботи з розширення плацдарму на лівобережжі Херсонщини

Сили оборони півдня повідомили, що триває робота з розширення плацдарму на лівобережжі Херсонської області. В ОК “Південь” зазначили, що ЗСУ надалі утримують зайняті позиції, завдаючи російським окупантам значних втрат у живій силі та техніці. 

Водночас ворог продовжує вести аеророзвідку та намагається тиснути артилерійськими обстрілами. Не припиняються й штурми окупантів. Протягом минулої доби рашисти здійснили 9 безуспішних штурмових дій. 

В ОК “Південь” повідомили, що за минулу добу ЗСУ ліквідували на лівобережжі 16 російських окупантів. Також було знищено 2 зенітно-ракетні комплекси “Бук-М3”, радіолокаційну станцію “Яструб-АМ”, гармату, два міномети, 4 одиниці автомобільної техніки, розвідувальний БпЛА “Зала” та 5 ударних безпілотників “Ланцет”. Сили оборони півдня додали, що було знищено польовий пункт боєпостачання. 

Як заявили в ефірі “24 каналу” речния ОК “Південь” Наталія Гуменюк, ворог зосередив на лівобережжі Херсонщини десятки тисяч особового складу та кілька сотень одиниць бойової техніки. Попри знищення суттєвої кількості гармат в перші дні нового року, окупанти посилюють артилерійські обстріли. 

Ми знищуємо пункти боєпостачання, але забезпечення в них ще є, тому вони продовжують обстріли. Це свідчить про те, що концентрація сил потужна”, – розповіла Гуменюк.

Вона зазначила, що присутність ЗСУ на лівому березі Дніпра є суттєвим сигналом для росії, адже означає незворотність руху українських військових вперед. 

Нагадаємо, що раніше стало відомо про те, що ЗСУ безпілотниками знищили 20 гармат в районі Олешківських пісків.

 

  • Пов'язані записи

    «Це схоже на агонію окупантів»: Шанько – про посилення ударів по Херсону

    У Херсоні окупанти ще активніше почали використовувати безпілотники різних типів, дедалі частіше завдають ударів по транспорту. Про це розповів начальник Херсонської міської військової адміністрації Ярослав Шанько у ефірі телеканалу «Ми…

    Подробиці
    Ще одна справа про шпигунство: жителя ТОТ Херсонщини засудили 12 років ув’язнення в російській колонії

    Окупанти продовжують відкривати кримінальні справи проти жителів ТОТ Херсонщини. До того ж працює це по одному і тому ж шаблону, і спрямовано на залякування та придушення спротиву серед місцевого населення.…

    Подробиці