Автор: Марина Поліщук 21 Июня 2022 18:40

Сибірські вчителі, «реформа» медицини, сирійці-дебошири: що відбувається в окупованому Мелітополі

Сибірські вчителі, «реформа» медицини, сирійці-дебошири: що відбувається в окупованому Мелітополі

Міський голова Мелітополя Іван Федоров щодня розповідає, як живе місто в окупації, про безчинства колаборантів та російських загарбників.

УКРАЇНСЬКІ ВЧИТЕЛІ - «ВОРОЖІ ЕЛЕМЕНТИ»…

Мелітопольських освітян продовжують змушувати до співробітництва з проросійською адміністрацією міста, повідомляє «Мелітополь.City». Проте вони й далі масово відмовляються вчити дітей за російськими програмами. Але представники російських спецслужб та місцеві колаборанти залякують їх, примушуючи виходити на роботу.

«Раніше я працювала у школі на Новому Мелітополі, – розповідає вчителька. – Коли прийшла нова влада, не роздумуючи, написала заяву на звільнення. А днями до мене приїхали додому два російські солдати і сказали: "Або ти за нас, змінюєш свою думку і виходиш на роботу. Або ти проти нас. І тоді виїжджаєш в Україну, тому що ворожі елементи не можуть засмічувати російське місто"».

Окупанти планують привезти в Мелітополь російських викладачів, зокрема з Новосибірська. Про це розповів міський голова Іван Федоров.

«Вони зрозуміли, що наші вчителі не хочуть працювати з колаборантами. Сьогодні вони починають набирати вчителів з якихось дальніх російських регіонів і пропонувати їм роботу в Херсонській та Запорізькій областях. Були повідомлення, що з Новосибірська набираються вчителі. Це дійсно загрозлива ситуація, адже зрозуміло, чому російські вчителі можуть навчати дітей», – сказав Іван Федоров.

Він уточнив, що з 2700 працівників сфери освіти Мелітополя 90% відмовились співпрацювати, а ті 10%, що залишилися, – це технічні працівники.

МЕДИКІВ ЗМУШУЮТЬ ПИСАТИ ЗАЯВИ

Днями в Мелітополі пройшов зліт головних лікарів медичних закладів окупованих територій півдня України. Чергові гастролери-чиновники із Криму прилетіли вертольотами.

«Зібрали всіх керівників медустанов із окупованих міст півдня України та змушували писати заяви. Одну - про звільнення з українських лікарень, а другу - про прийом на роботу до незрозумілих рашистських структур. Але для них був неприємний подарунок: багато хто не погодився з ним працювати», - повідомив в ефірі національного телемарафону Іван Федоров.

Він додав, що медикам окупанти запропонували зарплату розміром 10 тисяч рублів. «Обуренням серед наших медичних працівників було те, що він озвучив заробітну плату, яку будуть отримувати лікарі, це 10 000 рублів. Це менше ніж 5000 грн», - сказав мер.

Міський голова Мелітополя прогнозує, що буде відтік кадрів з тимчасово захоплених територій, і це ставитиме під загрозу надання медичної допомоги.

«Також були представлені псевдо головні лікарі, яких рашисти хочуть призначити на тимчасово окупованих територіях. У Мелітополі вони хочуть призначити людину, яку 5 років тому ми вигнали з посади через корупцію», - додав Іван Федоров.

ЗУХВАЛІ СИРІЙСЬКІ НАЙМАНЦІ  

Біля військової частини в районі Авіамістечка мелітопольці побачили сирійців, перевдягнених у російську форму, повідомляє «Мелітополь.City». За словами мера Івана Федорова, сирійці, як і російські солдати, поводяться непристойно, п’ють багато спиртного. Через це місцеві мешканці намагаються не виходити з будинків.

«Російські військовослужбовці по-різному поводяться з місцевим населенням. Але ми знаємо, що вони вживають багато алкоголю, досить непристойно поводяться в післяобідній час. Тому люди намагаються від них ховатися. Вони майже не виходять зі своїх квартир, коли бачать російського військового», – розповів Іван Федоров.

 

«Кримська допомога» - є черговим фейком від рашистів

«Ми, 10 беззбройних жінок, стояли проти 20 окупантів з автоматами». Історія дівчини, яка прожила 70 днів в окупованому Мелітополі

У Мелітополі та Бердянську окупаційна влада встановила нові комунальні тарифи й вимагає оплату в рублях

Порожні квартири в Мелітополі окупанти віджимають і продають на російських сайтах оголошень

На Одещині феєрверки та рух транспорту без глушників відтепер - під забороною