Одеса. Парк Перемоги. Нещодавно там висадили 130 декоративних дерев, що з часом мають всі шанси перетворитися на справжній «японський сад». Йдеться про декоративні дерева Хакуро Нішікі, родом з Японії.
Хакуро-Нішікі або верба японська — це декоративний листопадний чагарник або штамбове дерево з кулястою кроною, що вирізняється біло-рожево-зеленим листям та червоними пагонами взимку. Виростає до 1.5-2 м.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Херсон розквітає під обстрілами: сила життя і весни попри війну (фото)
«Це витончене декоративне деревце з ніжною кроною, схожою на хмаринку: біло-рожевий візерунок поступово переходить у зелений. Дерево родом з Японії, проте в Європі воно вже набуло популярність через свою невибагливість та простоту догляду», – написали у Одеській міськраді.
Дерева висадили у межах «Тижнів Добрих Справ» в Одесі. Ініціативу створення японського саду реалізовує ГО «I have big heart» спільно з kokoro.odesa. Висадка дерев пройшла за участю фахівців КП «Міськзелентрест».

Поки що відбулася лише висадка саджанців, але вже зараз можна уявити, як легкі, мов хмаринки, крони створять у парку особливий настрій спокою й гармонії.
Фото: ГО «I have big heart»









