Школярі на тимчасово окупованій Херсонщині стали жертвами сексуальних домагань з боку так званих “казаків” з Бєлгородщини

Українські діти на окупованих територіях стають жертвами так званих “казаків”, які прибули в Херсонську та Запорізьку області з російської федерації “на допомогу” окупантам. 

Як повідомляє Центр національного спротиву, зафіксовано численні випадки неправомірної поведінки з боку таких “бійців”, яких ворог найняв нібито для охорони шкіл. Зокрема, до охорони закладів освіти було залучено “казачью сотню” з бєлгородської області рф. 

“Для “забезпечення порядку” в захоплених школах на ТОТ, були залучені бойовики з численних приватних охоронних компаній з росії, зокрема, таких, як “казачья сотня” з бєлгородської області. Ці бойовики нерідко перебувають у нетверезому стані та самі чіпляються до школярів через зовнішній вигляд, зокрема, одяг, стрижку або фарбоване волосся”, – пише Центр національного спротиву. 

Зафіксовані також випадки рукоприкладства та протиправних обшуків, під час яких школярі на окупованих територіях стали жертвами сексуальних домагань з боку так званих “казаків”. 

“На фоні окремих конфліктів з місцевим населенням на ТОТ, місцеве підпілля ліквідувало 4-х “казаків” на Запоріжжі”, – зазначили в Центрі нацспротиву. 

Нагадаємо, що нерідко діючі школи на тимчасово окупованих територіях рашисти використовують в якості казарм для військових. Як раніше повідомляла “Гривна”, російські бойовики поселилися в будівлі діючої школи в селищі Сивашське Генічеського району.

 

Пов'язані записи

Ілюзія «ситого» життя: як Кремль засипав грошима ТОТ Херсонщини, а отримав інфраструктурний та економічний колапс

Коли навесні 2022 року російські війська окупували лівобережну частину Херсонської області, пропагандистська машина Кремля увімкнула звичний наратив: «Росія тут назавжди, ми принесли стабільність і процвітання».  Для демонстрації цієї «стабільності» Москва…

Подробиці
На площі біля зруйнованої будівлі Херсонської ОДА квітнуть сотні троянд (фото)

У самому серці Херсона, поруч із понівеченою будівлею облдержадміністрації, нині квітнуть сотні троянд. Яскраві червоні, ніжно-рожеві та золотисті квіти вкрили клумби біля площі Свободи. Минув рік з моменту руйнації будівлі…

Подробиці