Ще один депутат Херсонської міськради склав свої повноваження

Склад Херсонської міської ради вчергове зменшився – днями ще один депутат склав свої повноваження.

Зі складу Херсонської міськради вийшов Ігор Осауленко, тепер уже колишній депутат VIII скликання, член депутатської фракції політичної партії «Європейська солідарність».

Відповідне розпорядження начальник Херсонської МВА Ярослав Шанько підписав 9 квітня цього року.

Ігор Осауленко склав повноваження депутата Херсонської міськради

Скриншот розпорядження начальника ХМВА Ярослава Шанька.

Підставою такого рішення стала особиста заява народного обранця.

Крім позбавлення депутатських повноважень Осауленка також вивели зі складу постійної комісії міськради з питань з питань гуманітарної політики, медицини, освіти, культури, молодіжної політики та спорту, законності, депутатської діяльності, свободи слова та запобігання корупції. У цій комісії він був заступником голови.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фігурант “Миротворця” склав повноваження депутата Херсонської міськради

Нагадаємо, що у 2023-2024 роках Осауленко був в.о. начальника управління охорони здоров’я Херсонської міської ради. На цю посаду у 2023 році його призначила ексначальниця ХМВА Галина Лугова. У квітні 2024 року її наступник, тодішній начальник ХМВА Роман Мрочко, не продовжив з Осауленко контракт.

Після звільнення у 2024 році Осауленко кілька місяців працював директором КНП «Херсонський обласний шкірно-венерологічний диспансер» Херсонської облради.

Вже у червні 2025 на своїй сторінці у соцмережі Ігор Осауленко, який на той час ще був депутатом Херсонської міськради, повідомив, що працевлаштувався на Тернопільщині. Він став головним лікарем/директором Кременецької опорної лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ексначальник херсонського управління охорони здоров’я працевлаштувався на Тернопільщині

На головній світлині: Ігор Осауленко та Алла Малицька. Фото: фейсбук/Ігор Осауленко.

Пов'язані записи

У Херсонській МВА пояснили, чому після загибелі 7 людей не оголошували День жалоби

Після трагедії 3 червня на проспекті Текстильників у Херсоні, де внаслідок російської атаки загинули 7 людей, міська влада пояснила, чому в громаді не оголошували День жалоби та яка допомога надана…

Подробиці
Наклейки на вікнах, автопробіги, паспорти для дітей: що влаштували на окупованій Херсонщині на День Росії

На ТОТ Херсонщини 12 червня окупанти відзначали День Росії. Судячи з повідомлень окупаційної адміністрації, «святкування» складалося з традиційного набору пропагандистських заходів: російські прапори у вікнах, автопробіги, концерти, вручення паспортів дітям…

Подробиці