Ще одна жертва російського терору в Новій Каховці: знайшли вбитим чоловіка, в якого окупанти викрали човен
Фото ілюстративне

Ще одна жертва російського терору в Новій Каховці: знайшли вбитим чоловіка, в якого окупанти викрали човен

Автор: investigator.org.ua 22 Декабря 2022 17:10

20 грудня в Новій Каховці, що на окупованому лівобережжі Херсонщини, поховали 55-річного місцевого жителя Євгена Рязанцева. Він зник 28 листопада після того, як російські військові відібрали його човен. За кілька тижнів його знайшли мертвим. Центру журналістських розслідувань про це стало відомо із власних джерел.

Востаннє Євгена Рязанцева бачили живим зранку 28 листопада біля Літнього пляжу в Новій Каховці. За словами його доньки Марини, перед цим у батька відібрали човен, тож він вирішив звернутися до російських військових з проханням його повернути.


Загиблий мешканець Нової Каховки Євген Рязанцев. Фото: соцмережі

Згодом рідні намагалися розшукати Євгена Рязанцева, однак у так званій «військовій комендатурі» Нової Каховки їм заявили, що його там ніхто не бачив. Потім з’явилась інформація, що до місцевої лікарні привезли чоловіка з кульовим пораненням, але нібито через відсутність ліжок його перевезли до лікарні сусідньої Каховки.

19 грудня стало відомо, що рідні знайшли Євгена Рязанцева вбитим.

«Ми самі досі не знаємо, як він помер і за яких обставин це сталось. Поховали його 20 грудня», – розповіли вони Центру журналістських розслідувань.

Нагадаємо, 26 листопада у лісі під Новою Каховкою знайшли вбитими батька й сина, Анатолія і Олександра Прокопчуків. Незадовго до цього, 22 листопада, їх викрали російські військові. Анатолій був дияконом помісної Церкви християн віри євангельської. 29 листопада його поховали разом із сином.

 

 

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: