Сєнкевич: «Миколаїв – серед лідерів за обсягами підтримки Сил оборони»

Сєнкевич: «Миколаїв – серед лідерів за обсягами підтримки Сил оборони»

Автор: Ганна Власенко 30 Сентября 2023 09:20

Із бюджету Миколаєва від початку повномасштабного вторгнення на потреби ЗСУ спрямували 597 мільйонів гривень та передали техніки ще на 80 мільйонів.

Міський голова Олександр Сєнкевич проінформував громаду про роботу щодо підтримки наших захисників і захисниць. Про це повідомляє Миколаївська міськрада.

«Миколаїв є серед лідерів за обсягами підтримки Сил оборони. Тому я буду оновлювати для вас інформацію, щоб у дискусіях та коментарях ви могли оперувати реальними цифрами, а не якимись здогадками чи маніпулятивними формулюваннями», - зазначив начальник ММВА.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну з бюджету Миколаєва на потреби ЗСУ спрямували 597,1 млн грн, ідеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тендерні закупівлі під час війни: замість дерев та кущів у Миколаєві придбають авто для військових

Також передали військовим підрозділам комунального майна на понад 80 млн грн. Це - 89 одиниць техніки (легкові автомобілі та спецтранспорт), генератори, обігрівачі, комп’ютерне обладнання та супутникові телефони, радіостанції, одяг. Загалом - це більше тисячі найменувань.

Залучається допомога і від благодійників: це автомобілі, карети швидкої допомоги, бронежилети, шоломи.

«Забезпечуємо військових і житлом. Працюємо системно і комплексно. Частини надають нам офіційні листи зі своїми запитами - ми закуповуємо все необхідне або звертаємось до партнерів», - підкреслив Олександр Сєнкевич.

Як повідомляла «Гривна», уряд забрав у місцевих бюджетів податок з військовослужбовців – у результаті Миколаїв може втратити половину своїх доходів.  

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів