Села Станіслав та Дніпровське – під прицільним вогнем окупантів

Села Станіслав та Дніпровське – під прицільним вогнем окупантів

Автор: Марина Поліщук 22 Декабря 2022 10:20

Ворог продовжує нещадно обстрілювати населені пункти деокупованої частини Херсонської області. Зокрема, 21 грудня російські окупанти з лівого берега обстріляли село Станіслав колишнього Білозерського району.

«Я саме вийшла погодувати курей, коли почалися прильоти – було приблизно 8 ранку. Так гучно, наче десь зовсім поряд розривається. Покинула все і чимскоріш побігла в хату. Стріляли до обіду – загалом я нарахувала 26 чи то вибухів, чи то прильотів. Було дуже страшно», – розповіла нам місцева жителька Ніна.

У результаті обстрілів пошкоджено житлові будинки, частина села залишилася без газу та світла – про це повідомили люди в сільському чаті.

«Сьогодні російська армія кілька разів обстріляла село Станіслав на Херсонщині. Внаслідок обстрілу тяжкі поранення дістав 74-річний чоловік. Через ворожі атаки довелося евакуювати людей з «Пункту видачі гуманітарної допомоги» та «Пункту незламності». Місцеві мешканці мають продукти харчування та воду. Також людей забезпечили електрообігрівачами від Фундації Олени Зеленської та USAID»,написав у своєму телеграм-каналі голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.

А от мешканці села Дніпровське, що входить до складу Білозерської громади, від ворожих обстрілів страждають чи не щодня. Днями, кажуть люди, окупанти застосували навіть заборонені фосфорні боєприпаси. Про це в соцмережі написала місцева жителька Інна.

«Останні 12 годин майже безперервного гупання... То хоча б видихати давали. Я все думаю, як передати словами ті звуки? Як у буквах відобразити жах, відчай, сум, безсилля від "шуршиння", свисту, завивання, відлуння...

Ракети сипляться, наче дощ...

Розсип вогників у небі. Красиво... Попадали на вулиці, подвір'я, дороги. Безпощадно "злизують" будинки. Тепер дніпровці знають, що таке "фосфорні"... Це коли горить вогник розміром з літрову банку, а при намаганні збити полум'я ногою, він перетворюється на метровий стовб "шкварчащого" вогню...

...Скоро доба, як "поливають", "полірують", "утюжать" без передиху Дніпровське...

Може, оскаженіли? Може, здуріли? Може, то засіб такий утилізації зброї у них? Через утилізацію населення і будинків?!» – пише вона.

Жінка повідомила, що в селі пошкоджено церкву та багато будинків місцевих жителів.


Окупанти обстріляли церкву в селі Дніпровське Білозерської громади

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: