Села Білозерської громади без світла й води – ворог знову обстріляв бригаду ремонтників
Ілюстративне фото

Села Білозерської громади без світла й води – ворог знову обстріляв бригаду ремонтників

Автор: Марина Поліщук 23 Май 2023 16:40

Російські окупанти ведуть постійні обстріли населених пунктів Білозерської громади – під час одного з них було пошкоджено високовольтну мережу, яка заживлює села Кізомис, Велетенське, Першотравневе і Розлив. Тож наразі в цих селах відсутнє електропостачання і як наслідок цього – немає й води.

Враховуючи те, що аварійні бригади енергопостачальної компанії постійно потрапляють під обстріли та навіть зазнають людських втрат, можливість здійснити ремонт цієї мережі з’явиться в енергетиків лише після зменшення щільності обстрілів, повідомляє Білозерська військова адміністрація.

Військова адміністрація намагалася власними силами здійснити ці ремонтні роботи. Знайшли автомобіль-вишку з необхідним вильотом стріли, трактор та обладнання для натягнення проводів. Відшукали й електриків, які погодилися виконати цю роботу.

23 травня 2023 року разом із представниками Білозерської селищної адміністрації бригада виїхали до місця пориву для його усунення. Але через годину прилетів дрон – за декілька хвилин почався ворожий обстріл. На щастя, вдалося уникнути людських жертв і пошкодження техніки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Деокупована Білозерщина: надія та небезпека поруч

«У такій ситуації ми розуміємо, що на деякий період часу ми не зможемо навіть власними силами виправити ситуацію. І ще раз хочемо звернутися до тих, хто розповсюджує фейки про те, що військова адміністрація і ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» винна у відсутності енергопостачання і водопостачання.

Винувата в цьому злочині, як і в багатьох інших, російська федерація, яка розв’язала цю ганебну війну проти нашої держави. Саме її окупаційні збройні сили здійснюють щоденні обстріли мирного населення і інфраструктури», – зазначено в повідомленні.

У військовій адміністрації громади додали, що представники влади та жителі Білозерської громади, які зголосилися допомогти, зробили все можливе в такій ситуації, але ворог не дає можливості полагодити електромережі.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги:

Підрив ГЕС: у Німеччині жителі Херсонщини мітингували й донатили для допомоги постраждалим

Херсонського колаборанта Вадима Ільмієва окупанти затримали й звинувачують у крадіжці 26 млн рублів

Каховська ГЕС: як усе починалося. Велике будівництво сталінської епохи (фото)

Ситуація в Криму через підрив Каховської ГЕС: півострів на роки може залишитися без води

Небезпека у воді – витоки машинного мастила та детонація ворожих мін, знесених потоками