СБУ уразила штаб ФСБ на лівобережжі Херсонщини: ворог зазнав значних втрат

Представники Служби Безпеки України вдарили по штабу російських ефесбешників та знищили зенітний комплекс ворога на ТОТ Херсонщини.

Про це 21 травня повідомив Президент України Володимир Зеленський.

«Є хороші результати від воїнів Центру спецоперацій «А» СБУ. Уражено штаб російських ефесбешників та знищено зенітний комплекс «Панцир-С1» на нашій тимчасово окупованій території».

Штаб спецпризначенців ФСБ знаходився на ТОТ Херсонщини, у Генічеському районі, у населеному пункті Генічеська гірка.

Завдяки цій операції російські втрати склали близько сотні окупантів знищеними та пораненими.

«Росіяни повинні відчувати, що цю свою війну вони мають завершувати. Українські санкції середньої та дальньої дистанцій продовжать працювати», – додав Зеленський.

Ілюстративне фото із соцмереж

Пов'язані записи

Обстріли Херсонщини: минулої доби ворог атакував 48 міст і сіл

Протягом минулої доби російські окупанти здійснили обстріли 48 населених пунктів правобережної Херсонщини. Одна людина загинула, є поранені. Зокрема, 12 червня під ворожими обстрілами перебували Антонівка, Зеленівка, Зимівник, Комишани, Придніпровське, Садове,…

Подробиці
Наклейки на вікнах, автопробіги, паспорти для дітей: що влаштували на окупованій Херсонщині на День Росії

На ТОТ Херсонщини 12 червня окупанти відзначали День Росії. Судячи з повідомлень окупаційної адміністрації, «святкування» складалося з традиційного набору пропагандистських заходів: російські прапори у вікнах, автопробіги, концерти, вручення паспортів дітям…

Подробиці